• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta w katalogu PIKO 1976

melonowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.067 20 1
#61
To się wszyscy naczekali...(y) Fajnie ją zobaczyć po raz pierwszy, bo ja z Pyrlandii i nigdy jej nie widziałem. Ja w SH w Poznaniu czasem buszowałem.
 

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.301 23 0
#62
Trzy kolegi ALA z tutejszego forum, który wyraził zgodę na ich publikację (zresztą podobno gdzieś w czeluściach forum już były lub nadal są; jedno z nich mam uszkodzone, jak widać)
Fotki zostały wykonane przeze mnie w 1986 roku.

ALA_2023_07a.jpg


ALA_2023_07b.jpg


ALA_2023_07c.jpg


PS. Niestety rzadko zaglądam do tego działu, więc nie wiedziałem, że takie fotki są tu pożądane, bo już dawno bym je wrzucił (ponownie, bo te, które tu zaprezentował dzisiaj kolega Kylogram, były ściągnięte z tego forum, a sądząc po tytułach plików, to wrzuciłem je tu dokładnie 10 lat temu!).
 
Ostatnio edytowane:

PIKO57

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
73 1 0
#63
Niestety pamięć już nie ta, lecz, w kwestii makiety , z kilu źródeł otrzymałem tę samą informację, że makieta została przekazana do jakiegoś podwarszawskiego Domu Dziecka, i tam niekonserwowana i zaniedbana dokonała żywota, szkoda bo gdyby istniała , to po radykalnej restauracji, mogłaby stanowić kawałek fajnej historii , w tym zakresie. Najlepszy widok na działająca makietę można było mieć ze schodów prowadzących na antresolę.
 

PIKO57

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
73 1 0
#64
Być może, makieta z DD trafiła do PKiN i leży gdzieś w zapomnieniu, fajnie by było jeśli tak jest dokonać restauracji.
 

Podobne wątki