• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa MAKIETA W GLIWICACH " KOLEJKOWO"

wa1aw

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
#47
Jestem gościem z innej bajki (coś jakby z "hasioka" historii :) ), jednak pragnę podziękować za wspaniałą dokumentację procesu budowy makiety. Sporo się nauczyłem dzięki tej dokumentacji.
Liczę, że dzięki temu wpisowi, czyli moim hołdom złożonym budowniczym makiety, w przyszłości będę mógł zwrócić się do Kolegów po porady kiedy będę budował swoją makietę :)

Na marginesie swojej wypowiedzi wspomnę , że jestem świadom iż będę musiał po porady zgłosić się z załącznikiem widocznym na niecenzuralnym obrazku z budowy Waszej makiety ;)
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#50
... trochę się rusza do przodu , jednak do zakończenia i ukończenia jeszcze wiele zostało , układ torowy w pełni przejezdny .
DSC_0042.JPG
DSC_0043.JPG
DSC_0044.JPG
DSC_0045.JPG
DSC_0046.JPG
DSC_0048.JPG
DSC_0049.JPG
DSC_0050.JPG
DSC_0053.JPG
DSC_0054.JPG
DSC_0055.JPG
DSC_0056.JPG
DSC_0059.JPG
DSC_0060.JPG
DSC_0061.JPG
DSC_0062.JPG
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#57
Ale ten CKM na tym złomowisku nie pasuje, nie ta skala. Jeśli ma być realistycznie.
Jak to nie pasuje !!! :eek: , fachowiec od uzbrojenia , kustosz Muzeum Uzbrojenia z Miedzymostkow powiedział ze to haubica p-lot , i już stara się o dofinansowanie z MSNR i ZU ( Ministerstwie Spraw Niepotrzebnych Rzeczy i Zlomu Urzytkowego } na zakup eksponatu od p.Gienka do miejscowego muzeum ;):ROFL::ROFL::ROFL:
 

wojtek1951

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 0 3
#60
Jakieś dziwne te rejestracje na samochodach.Niektóre budynki fajnie zrewaloryzowane a niektóre kicha.Ten zielony płot w okół stacji transformatorowej strasznie razi .Ogrom pracy jeszcze przed Wami.Powodzenia.
 

Podobne wątki