• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta Włoszczowa Północ i CMK

Mateusz B

Moderator Grupy KKMK
Zespół forum
KKMK
H0e
Reakcje
327 2 0
#21
Informacja którą chcę Wam podać jest smutna.
Makieta będzie rozebrana, a tabor prawdopodobnie sprzedany/wyprzedany.
Od marca 2012 lokal który zajmuję na makietę idzie do sprzedania, dostałem wymówienie od właściciela. Tak więc przy tej realizacji nie kiwnę już palcem, tylko demontaż...
Nie mam ani warunków ani miejsca na nie tylko na ponowną budowę w H0 ale też za bardzo na przechowywanie ogromnych ilości taboru i akcesoriów.
Prawdopodobnie zmienię skalę na N i być może powstanie jakiś torcik dla moich warunków mieszkaniowych w M3.
Taka to smutna wiadomość dopadła mnie na koniec roku.
Najchętniej zleciłbym budowę tortu w N, nie znacie jakiegoś budowniczego makiet?
Wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2012, spełnienia marzeń modelarskich i sukcesów w Waszych realizacjach.
Pozdrawiam serdecznie
A tu nowy wątek
http://forum.modelarstwo.info/threads/plany-makietowe-na-przyszłość-co-gdzie-jak-kiedy.11722/
 

Podobne wątki