• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Makieta] Tort tkarkady

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
tkarkady

tkarkady

Aktywny użytkownik
Reakcje
754 0 0
Zawijka już dawno przykręcona i uruchomiona ale co jej będę zdjęcia robić , przecież nic tam na tym nie ma .
 
OP
OP
tkarkady

tkarkady

Aktywny użytkownik
Reakcje
754 0 0
Modernizacja zakończona , semafor wyjazdowy z toru nr.1 zmieniony na 4-komorowy , tarcza manewrowa przy torze wjazdowym na makietę na swoim miejscu . Do nowego rozjazdu dorobiłem imitację napędu i dołożyłem latarnię zwrotnika .
IMG_0042.JPG IMG_0043.jpg IMG_0058.JPG IMG_0047.JPG IMG_0057.JPG
IMG_0054.JPG
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
No to chyba trzeba wyruszyć w jakąś nową podróż po makiecie.... (mam na myśli film) - może jakiś z przygodami - no nie wiem krowa na torze? albo nie - " drwale zwalili drzewo w skrajni". Aż się prosi aby trochę pofantazjować i przedstawić nam historyjki z życia makiety. Przy okazji - jak zrobić tak piękne oznakowanie semaforów?
 
OP
OP
tkarkady

tkarkady

Aktywny użytkownik
Reakcje
754 0 0
jak zrobić tak piękne oznakowanie semaforów?
To zwykły wydruk na drukarce laserowej , na dobrze wyregulowanej atramentówce też wychodzi . Jak te czcionki się nazywają teraz nie pamiętam ale są w MS Office . Wydrukować to nic , ale trzeba to wyciąć i nakleić na semafor a z tym już jest trochę zabawy:) ale jak widać wykonalne.
Kolejny filmik zrobię z przejazdu eszelonu , jak mi się uda go w końcu skompletować :eek::D.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki