• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

MAKIETA TNT Michał Type_r7

M

Maverick

Gość
#2
No to się nazywa "WEJŚCIE" (y) Diorama dobrze mi znana i dlugo musialem czekać na to żebyś ją tu pokazal... ale warto bylo.:)
Flota TNT rozrasa się do groznego rozmiaru bo nie dlugo zabraknie miejsca na tej dioramce dla kolejnych zestawów w tych zajefajnych barwach.
 
M

Maverick

Gość
#3
Na dwóch zdjęciach wypatrzylem mojego DAFa "schumachera" ale to tylko dla tego, że wiedzialem gdzie go szukać na tych zdjęciach
bo jest w sumie nie do wypatrzenia jeśli nie wiesz gdzie go szukać :D Jestem ciekaw czy ktoś go również wypatrzy ale nie sądzę aby taki się znalazl :LOL:
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#5
Dzięki chłopaki za miłe przyjęcie.
Maverick Daf jest na więcej niż jednej fotce, nie każdy zna jego historię, może kiedyś ją opowiemy ;-)
A odnośnie modeli TNT to jest ich około 20 sztuk więcej niż rok temu, kiedy robione były zdjęcia.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#8
Na tych zdjęciach widzę też dwie Scanie, które trafiły do mnie.Fischingerka już opusciła moja gablote, ale Koops dalej tam stoi i raczej pozostanie.Rozbita Scania jeszcze niewyremontowana?
 

Sebastian CH

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#16
Nie mam pytań. Szczęka opada do ziemi. Niezły kawałek makiety i ta ilość samochodów. Chętnie bym to zobaczył na żywo. Pewnie nie ma żadnej wystawy Wawie ale może jakoś się uda.
Muszę się do uśmiechnąć do kolegi to może chociaż fragment na żywo oblukam.
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#17
Nie mam pytań. Szczęka opada do ziemi. Niezły kawałek makiety i ta ilość samochodów. Chętnie bym to zobaczył na żywo. Pewnie nie ma żadnej wystawy Wawie ale może jakoś się uda.
Muszę się do uśmiechnąć do kolegi to może chociaż fragment na żywo oblukam.
Sebastian mam powoli taki plan, żeby ją rozstawic na kilka dni w mieszkaniu, ale muszę dogadac się z moim wspólnikiem. (żoną).
 

Podobne wątki