• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta Szczypior6192

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.339 108 2
#21
A Ty wiesz co to kultura osobista?

Pokaż mi oryginalną płytę MON - a potem odpowiedz mi , jak te płyty kładli na dioramie?
Uderz w stół a burak się odezwie.
Ty sobie przeczytaj swojego posta a potem sie czepiaj o kulturę osobistą.
A dla twojej wiadomości nie mam żadnej kultury nawet osobistej:mad:

Kolejne wyzwisko skończy się ostrzeżeniem!
 

speedylelek

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#23
Zapewne wysmarowali wikolem i palcami położyli.:podstepny:
Brawo.
W realu też posmarowali wikolem, i palcami położyli.

Nie chcecie konstruktywnej krytyki?
Napisz, że robię badziewie, reszta kumpli będzie się zachwycać, nawzajem doceniać słodzenie sobie.
A diorama wtedy będzie karykaturą rzeczywistości.
Życzę powodzenia w płodzeniu gniotów.
 
J

Jurek ST44

Gość
#25
Brawo.
W realu też posmarowali wikolem, i palcami położyli.

Nie chcecie konstruktywnej krytyki?
Napisz, że robię badziewie, reszta kumpli będzie się zachwycać, nawzajem doceniać słodzenie sobie.
A diorama wtedy będzie karykaturą rzeczywistości.
Życzę powodzenia w płodzeniu gniotów.
Nie badz elektryczny ,tylko powiedz o co Ci chodzi z tymi plytami ? Co tam jest nie tak ?
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.339 108 2
#27
Brawo.
W realu też posmarowali wikolem, i palcami położyli.

Nie chcecie konstruktywnej krytyki?
Napisz, że robię badziewie, reszta kumpli będzie się zachwycać, nawzajem doceniać słodzenie sobie.
A diorama wtedy będzie karykaturą rzeczywistości.
Życzę powodzenia w płodzeniu gniotów.
Ty a pokaż jakiegoś swojego gniota!!!!!!!!!!!!

Gość fajną dioramę zrobił ma talent a ty sie czepiasz o jakieś duperele , ta Twoja krytka to takie przypieprzanie się bez sensu a nie konstruktywna krytyka.
A co do płyt szłyszałeś kiedyś o płytach wylewanych na miejscu, np. na lotniskach.
Kulturalnie pozdrawiam z teatru jednego widza.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.339 108 2
#31
Za komuny można było także spotkać płyty które miały uchwyty do mocowania i transoprtu na zewnętrznej cześci a po położeniu były obcinane, szczecińska fabryka prefabrykatów budowlanych takie robiła, niestety fotek nie posiadam.
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#33
Panowie dla mnie dioramka rewelka!!!!!
Szkoda,że zamiast doceniać umiejętności innych czepiamy się szczegółów.
Pokażcie mi coś co zostało zrobione perfekt w realu,a nie czepiacie się w tym przypadku prac szczypiora.
Chyba,że wychodzimy z założenia - ja tak nie potrafie to przyczepie sie o byle pierdółke.
Czołowe firmy modelarskie daja ciała w swoich produkcjach,a tu debata nad pracą "amatora" - bez obrazy szczypior;).
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#34
Tu nie debata, tylko ktoś próbuje zabłysnąć a sam, nie do końca się zna .
Pozdrawiam szczypiora , rób swoje jak będzie źle to powiemy .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#38
Szczypior proszę o sekret z czego/jak zrobiłeś ogrodzenie placu? Bo wątpie,że to gotowiec:podstepny:
Jeśli mogę wtrącić... Takie ogrodzenie robi AdamModellbau i jest zrobione z plastiku, lub można dostać z tektury ciętej laserowo - dostępne od czasu, do czasu na alledrogo i chyba w niektórych sklepach internetowych. Jak znajdę link to wrzucę.
 
OP
OP
szczypior6192

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#39
Witam
Dziękuje za komentarze.
Płot robiłem sam. Polistyren 0,25 pomalowałem na szaro i pociąłem na płyty, następnie zrobiłem słupki z pcv o grubości chyba 1,5mm albo 2 mm. Wszystko ze sobą skleiłem i na końcu jeszcze pomalowałem całość i trochę przykurzyłem czarną farbą.

Dziś kilka nowych zdjęć z makiety tym razem z samochodami i figurkami.

DSC04711.JPG
DSC04712.JPG
DSC04713.JPG
DSC04666.JPG
 

Podobne wątki