• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Makieta] Stacja Adamowo

Adam

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
82 1 0
#1
Witam wszystkich po dłuższej przerwie nieobecności.
Jako, że mam teraz małe wakacje moge sobie pozwolić na dalsze parce przy mojej zaczętej makiecie. Wczoraj postanowiłem wykonać jednostanowiskową parowozownie na istniejący już moduł, by ten był już ukończony w całości. Póki co prezentuje jedną fotografi z poczynań budowlanych, więcej dodam dzisiaj gdy będe skłądał bryłę budynku.
 

Załączniki

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#3
Z czego jest ta kratka w oknie? Też potrzebuję takiej do swojej lokomotywowni.
 
OP
OP
A

Adam

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
82 1 0
#5
Oczywiście, xendx ma racje, jest to najzwyklejsze ksero na folii...
 
OP
OP
A

Adam

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
82 1 0
#7
Kolejne etapy prac, ściany są już "pobrudzone" kable elektryczne naścianie już sa zamontowane, teraz kolej na dach i więźbe dachową.
 

Załączniki

OP
OP
A

Adam

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
82 1 0
#8
Powoli powstaje dach... dodam iż jest już "odeskowany" teraz czeka na krokwie i będzie można go montować na budynek...
 

Załączniki

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#11
Cieszę się, że reaktywowałeś temat, ale mam wrażenie patrząc na DSCN3225.JPG że szyna, o której pisałem kilka lat temu, nadal kończy się zbyt daleko od krawędzi modułu?
Weź ją utnij i wsuń nową bo nawet jak się nic nie wykolei, to będą się "oponki" lokomotyw kaleczyły.
I koniecznie zbocznikuj iglice (doprowadź zasilanie osobnym kabelkiem).
 
OP
OP
A

Adam

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
82 1 0
#12
wszystkie szyny na makiecie konczą się równo z modułem....a jeżeli chodzi Ci o zasilanie iglic to wszystkie maja doprowadzone napięcie...
 
OP
OP
A

Adam

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
82 1 0
#14
Ciepło się zrobiło, więc trawa zaczłęą rosnąć....

A co do parowozowni, to powoli ale do przodu. Powstała już więźba dachowa, teraz dach czelka na "osadzenie" na budynku, może dzisiaj się za to zabiore...
 

Załączniki

OP
OP
A

Adam

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
82 1 0
#16
W parowozowni jest już światło...

P.s Moderatora prosił bym bardzo, by ten post połączył z poprzednim, o ile się da...
 

Załączniki

OP
OP
A

Adam

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
82 1 0

Podobne wątki