• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta - projekt poddasze

OP
OP
śledź

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.695 58 9
#23
Re: Plan torowiska

Dawno nic się nie działo bo z czasem krucho ale coś jednak powoli powstaje.Szutrowanie dobiega końca i zaczęła pojawiac się pierwsza zieleń.Na razie jest sama trawa ale z biegiem czasu zostanie wszystko uzupełnione. Jestem amatorem więc proszę o wyrozumiałośc.
Niebawem powinny pojawic się pierwsze budynki i sygnalizacja świetlna w rozplanowaniu , której pomógł mi Pan Paweł Piotr. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
 

Załączniki

OP
OP
śledź

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.695 58 9
#24
Re: Makieta na strychu

Witam forumowiczów.Chyba mnie wena opuściła ale mimo jej braku postarałem się zrobic coś takiego.Pierwsza liga to nie jest i zawsze można poprawic.
Proszę o opinie i rady.
Z biegiem czasu myślę , że uda mi się nabrac umiejętności.
 

Załączniki

OP
OP
śledź

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.695 58 9
#25
Witam , wczoraj zrobiłem na próbę mały kawałek zaoranego pola i ścieżki wśród traw. Nie wiem czy jest to do zaakceptowania czy udoskonalac dalej.
Jakieś porady , krytyka. Czekam na opinie.
 

Załączniki

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.217 86 30
#26
Zaorane?
Raczej zasadzone kartoflami rzekłbym :D

Ogólnie makietka fajna, cieszę się że na kolejnym wielkim projekcie się nie skończyło tylko brnie cały czas do przodu :) :) :)
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
#27
Jeśli mogę wtrącić swoje 33grosze ;) to mnie się dróżki wśród traw podobają. Jeśli chodzi o pole, to ciut kłóci mi się z tymi dróżkami, to raz. Dwa, żeby nie były takie gładziutkie, możesz je popsikać klejem i posypać przesianą ziemią (to nie odkrywcze, może miałeś zamiar to zrobić, ale nie wszyscy wiedzą o takim rozwiązaniu więc piszę)
Trochę stuningować i będzie git :)
 

Podobne wątki