• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa [Makieta] Powrót do marzeń z młodości

OP
OP
wojtek1951

wojtek1951

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 0 3
#41
Re: Powrót do marzeń z młodości

Co do otworków to niestety nie .Może kiedyś się pokusze i sprubuje coś pogrzebać.Pozdrawiam P.Karolu i dziękuje za meila.Natomiast mój tabor H0e jest bardzo skromny.To tylko jak narazie BR 798.Wojtek
 
OP
OP
wojtek1951

wojtek1951

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 0 3
#46
Po półrocznej przerwie spowodowanej remontem domu zdiąłem folie z makiety i coś tam grzebie.Zał zbliżenia oraz początki budowy placu towarowego.Będzie wiata w trakcie wymiany poszycia dachu ,skład węgla,barak dla pracowników oraz składowisko złomu.Czekam na płot betonowy ,płyty drogowe i kostke.
 

Załączniki

Rutek

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#52
Po prostu wszyscy knują do czego by tu się przyczepić :LOL: a ciężko znaleźć jakiegoś haka na niezgodność z rzeczywistością ;) Przyzwyczajaj się powoli. Cieszy mnie że ktoś jeszcze też lubi parowozy - bo niektóre możemy oglądać tylko na zdjęciach bądź właśnie w modelu. Pozdrawiam
 
OP
OP
wojtek1951

wojtek1951

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 0 3
#55
Czy ktoś mógłby mi pomóc.W jakiej odległości od semaforów kształtowych ustawia się tarcze kształtowe i dlaczego.Przed jakimi semaforami się je ustawia.Czy tylko przed wjazdowymi? po której stronie.Widziałem na makiecie umieszczoną tarcze w bezpośredniej odległości od semafora.
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#59
Nie wiem czy w praktyce tnie się te płyty, czy raczej wypełnia betonem brakujące części nawierzchni.
Ale ogólnie super makieta, fajne rozległe plenery, wcześniej nie kojarzyłem komu wysyłam, miło jest odkryć taki wątek :)
 

Podobne wątki