• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa [Makieta] Powrót do marzeń z młodości

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.285 41 5
Rzeczywiście te "chaszcze" na parapetach robią klimat. Ale jeśli mogę, to proszę, żebyś się przyjrzał w necie zdjęciom i....
1. te badyle zastąpił gąbkami.
2. więcej kolorów (zielono-czerwony, zielono-żółty, zielono-niebieski itd). :)

A uliczka nabiera kształtu.

Kibicuję nadal ! :) (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.935 386 20
Zaczyna wyglądać coraz lepiej. Ale, nie wiem czy to mnie się wydaje, czy tak jest w rzeczywistości, ale na pierwszych dwóch zdjęciach chodnik po prawej stronie jest za nisko. Powinien być w poziomie krawężnika.
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Ja również uważam, że budynki są lekko zbyt sterylne.
Zasłonki, firanki, itd. są "wydrukowane" - brakuje im przestrzenności.
Pomyśl nad wymianą wydrukowanych kartek na jakieś siateczki.
Ogólnie bardzo dobrze, tylko tak, zbyt idealnie...
 
Reakcje
2.443 72 3
Ogólnie fajny klimat, ale wrażenie jakby to była warszawska starówka tuż po zakończeniu rekonstrukcji po drugiej wojnie światowej, gdzie cały rejon nie miał jeszcze naturalnej "patyny".

Pozdrawiam z MMz:)
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
Decydowanie za sterylni. Nadaj trochę brudu w fugach kostki, miejscami jakieś zanieczyszczenie przy krawężniku, zdeptaną trawę na rogach chodnika, postaw jakiś śmietnik na rogu ulicy, oparty rower o ścianę budynku, skrzynki z warzywami są za czyste, nadał bym im trochę szarości.
Jeżeli chodzi o budynki to są za czyste.
Wywal kartoniki z firankami, weź chusteczkę higieniczną rozdziel ją na warstwy i zrób z niej firanki w oknach przyklejając ja od góry ( tak by swobodnie nie przylegając na płasko zwisała za oknem.
I będzie cacy
Puki co jest za "plastikowo".
 
OP
OP
wojtek1951

wojtek1951

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 0 3
Trochę macie racji .Ale-budynki stoją w rynku ,a te zawsze były schludniejsze.Zdjęcia robione z perspektywy nie uwidaczniają wszystkiego. [załącznik fotki]To nie dzielnica przemysłowa ,czy blisko kolei ,gdzie zadymienie jest większe.Co do innych uwag popowe są trafne i za te jaki za wszystkie inne dzięki.A zatem jeszcze do poprawki.
IMG_1197[1].JPG
IMG_1198[1].JPG
IMG_1199[1].JPG
IMG_1200[1].JPG
 

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
Puki co jest za "plastikowo".
Już kolejny raz widzę ostatnio ten sam błąd ale nie wiem czy znów w Twoim poście, co ciekawe w podpisie masz dobrze, jak to jest, że robisz taki błąd? :)

Wojtek, pomaluj te dachy a potem przypudruj, dachówki nabiorą większego realizmu, to samo z ulicą, między kostkami przypudruj chociażby startymi pastelami.
 

Podobne wątki