• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Makieta pierwsza

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
#41
Potężna konstrukcja i jak dojdzie zieleń to z pewnością zrobi się ciekawie, więc będę obserwował ten wątek dalej (y) Zastanawiają mnie tylko te "ostre zakręty" np. zdjęcie 378, które wymusza kształt makiety, ale zapewne autor to przemyślał.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.993 140 0
#43
Słuszna koncepcja makiety! Podpatrzyłem, że tacy amerykańce to zamiast MDF często kładą na taki szkielet styrodur i na tym układają cała resztę.
 
OP
OP
L
Reakcje
41 0 0
#45
Jeszcze kilka fotek na konstrukcje będę dawał skrzynki które zostały zrobione przez Pikart Modele . https://www.facebook.com/pikartmodele Z tego co wiem paleta z materiałami już jedzie , A z dociepleniem się zastanawiam
 

Załączniki

OP
OP
L
Reakcje
41 0 0
#48
Witam kolejne etapy budowy
 

Załączniki

OP
OP
L
Reakcje
41 0 0
#49
i kolejne
 

Załączniki

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.024 4 1
#53
Też mnie to zastanawia, ten dach jest jakoś ocieplany czy bez ocieplenia? Planujesz NIE pracować tam zimą/latem? Jakie tam temperatury są w tych okresach? Jak potem będziesz ocieplenie kłaść?
 
OP
OP
L
Reakcje
41 0 0
#54
Witam będę docieplał tylko czekam jak dojdzie mi docieplenie a będę dawał to

Płyta izolacyjna z włókna drzewnego Steico flex WLS 038 80 mm W miejscu co jestem to pogoda jest rożna max -4 stopnie Wakendorf, Preetz
 
OP
OP
L
Reakcje
41 0 0
#55
Witam kolejne etapy budowy
 

Załączniki

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
#56
Zapowiada się to na ciekawą makietę. Gratuluję miejsca i rozmachu . Nie mogę doczekać się efektu końcowego.
A myślę, że wyjdzie fajnie. Temat wrzucam sobie do obserwowanych :).
Pozdrawiam
 

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
970 82 11
#58
Co prawda lepiej późno niż wcale ale nie chciałbym słyszeć ile"panienek spod latarni"poleci kiedy przy montowaniu ocieplenia będzie wchodzić
w drogę konstrukcja makiety.Życzę dużo cierpliwości i spokoju:).
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
#59
Na docieplenie proponuję piankę poliuretanową. Wełna zaśmieci wszystko, nie pozbędziesz się włókien przez długie lata... makieta swym rozmachdm imponuje. Kupiłem popcorn i colę i czekam na rozwój... :)
 

Podobne wątki