• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta na wschodzie.

blezor

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Maja niemcy w Hamburgu, maja i rosjanie w Sant Petersburgu, kiedy u nas ktos zrobi?
Zamieszczam fotki z makiety rosyjskiej. Mi sie bardzo podoba. Nie jest taka "cukierkowa" jak w niemczech no i troche bardziej nasze klimaty. Podoba mi sie zycie na niej, powymyslane sceny. Fajny jest pozar w lesie -niezly pomysl. Czy wykopki archeologiczne, na swojej tez mam taki watek tylko ze szkielet ludzki 8) .
Ogolnie mi sie podoba, jak wam?
http://englishrussia.com/2011/06/06/rus ... more-54590
Pozdrawiam.
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#2
Witam :D . Wykopaliska to wykopaliska, ale tam lądowali nawet Obcy :D . Choć rzeczywiście dynamiki tam dużo, to jednak chyba dość mało patyny. Co ciekawe linie zelektryfikowane są bez przewodów. Czyli wybrano inny kompromis ;) .
 
OP
OP
B

blezor

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Tak dosc malo patyny i elektryka bez kabli, ale nie o to chodzi, cos sie dzieje i kazdy to chyba mile pooglada, nie znajac sie tak jak prawdziwy "ortodoksyjny" modelarz. Poprostu taki swiat w miniaturze pokazujacy nasza rzeczywistosc otaczajaca nas z kazdej strony, a moze ktos po takim obejrzeniu tego postanowi zostac modelarzem 8) ?
 

Fisz

Aktywny użytkownik
H0e
GGM
Reakcje
59 0 0
#4
Kable chyba będą, tylko jeszcze nie założyli. Na dwóch fotkach na samym początku widać druty nad torem tramwajowym jak i szlakiem kolejowym. :)
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
#5
Albo Rosjanie są porządniejsi i nie pokazali, albo są porządniejsi i nie zrobili...scenek erotycznych, tak jak w Hamburgu i Berlinie. Niemcy, to erotomani? :)?
 

mik

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
Wszystko fajnie tylko skąd u Rosjan wzięła się niemiecka policja z katalogu SIKU :?: :?: :?:

Jeżeli już to "Rosjan" a nie "rusków". Używaj prawidłowych nazw i poprawnej pisowni. W nagrodę otrzymujesz ostrzeżenie /Docteur
 

nesek

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#9
mik napisał(a):
Wszystko fajnie tylko skąd u Rosjan wzięła się niemiecka policja z katalogu SIKU :?: :?: :?:
Pani Merkel ich wysłała na wizytacje , co by się uczyli od kolegów z milicji , jak postępować z przestępcami :LOL:
 

Podobne wątki