• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Makieta na poddaszu

OP
OP
skowri12

skowri12

Aktywny użytkownik
Reakcje
529 0 0
Witam szanownych Kolegów, powoli północna część ulicy kolejowej powstaje, domek jednorodzinny, sklep i małe targowisko za nim, w planach jest bar/restauracja, dwa domy, kościół i zobaczymy co dalej. Poniżej zdjęcia z zakończonych prac, musze tylko przemalować ramy ciężarówek, nie wiem dla czego kibri używa czerwonego plastiku w swoich modelach.
P1020657.JPG
P1020658.JPG
P1020659.JPG
P1020660.JPG
P1020661.JPG
P1020662.JPG
P1020663.JPG
P1020664.JPG
P1020666.JPG
P1020667.JPG
P1020668.JPG
P1020669.JPG
P1020670.JPG
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
Heloł :) Wspaniały klimat, a zdjęcia z poziomu ulicy wręcz rewelacyjne. Podczas szczegółowego przyglądania się zauważyłem bardzo ważną nieprawidłowość, którą zgłaszam jak najszybciej, bo zaraz będzie kraksa Nivy z "Maluchem". Maluch pędzi po ulicy z pierwszeństwem przejazdu, a gość z Nivy zapewne uzna że jest na skrzyżowaniu równorzędnym. Dzwon murowany, a małe Fiaty nie są do tego przystosowane! Nie mówię już o pędzącym za Maluchem "Fordem Tektura", bo liczę, że turla się na tyle powoli, że wyhamuje. Zachodzę też w głowę jaki był zamysł inżyniera ruchu, że zabronił skręcać w prawo w ulicę Bazarową, a pozwolił na lewoskręt od strony dworca.
 

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
970 82 11
....Podczas szczegółowego przyglądania się zauważyłem bardzo ważną nieprawidłowość, którą zgłaszam jak najszybciej, bo zaraz będzie kraksa Nivy z "Maluchem". Maluch pędzi po ulicy z pierwszeństwem przejazdu, a gość z Nivy zapewne uzna że jest na skrzyżowaniu równorzędnym. Dzwon murowany, a małe Fiaty nie są do tego przystosowane! Nie mówię już o pędzącym za Maluchem "Fordem Tektura", bo liczę, że turla się na tyle powoli, że wyhamuje....
Michałku o ile zgadzam się z Tobą w kwestii znaków drogowych(y),to jako Doktor honoris causa Trabantologii Stosowanej muszę zwrócić
uwagę na dwa dość istotne błędy dotyczące tego wytworu NRD;).Po pierwsze nie "Ford Tektura" a"Ford Karton",a po drugie był on w stanie poruszać się równie szybko co "Pierdopęd"a nawet, jeżeli użyło się benzyny bezołowiowej i wypolerowano kanały dolotowe,szybciejo_O.
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
"Zemsta Honeckera" ( bo o ile dobrze pamiętam tak też zwano Trabanta) to był pojazd o dość prostej budowie i łatwo naprawialny...to się zgadza i nie ma dwóch zdań.

Pozdrawiam,
 
OP
OP
skowri12

skowri12

Aktywny użytkownik
Reakcje
529 0 0
Heloł :) Wspaniały klimat, a zdjęcia z poziomu ulicy wręcz rewelacyjne. Podczas szczegółowego przyglądania się zauważyłem bardzo ważną nieprawidłowość, którą zgłaszam jak najszybciej, bo zaraz będzie kraksa Nivy z "Maluchem". Maluch pędzi po ulicy z pierwszeństwem przejazdu, a gość z Nivy zapewne uzna że jest na skrzyżowaniu równorzędnym. Dzwon murowany, a małe Fiaty nie są do tego przystosowane! Nie mówię już o pędzącym za Maluchem "Fordem Tektura", bo liczę, że turla się na tyle powoli, że wyhamuje. Zachodzę też w głowę jaki był zamysł inżyniera ruchu, że zabronił skręcać w prawo w ulicę Bazarową, a pozwolił na lewoskręt od strony dworca.
Dzięki za przypomnienie, na końcu ulicy powinien być znak stop, już zostało to poprawione. Zakaz skrętu w prawo jest spowodowany tym, że za bardzo to mi nie wyszedł profil ulicy, ten róg jest trochę za ostry, w świecie realnym żaden samochód nie wykręci tak ciasno a o ciężarówkach nie wspomnę. Na razie jest zakaz skrętu w prawo, w przyszłości przerobię chodnik i krawężniki żeby było tak jak po drugiej stronie. Pozdrawiam
 

Podobne wątki