• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Makieta na poddaszu

OP
OP
skowri12

skowri12

Aktywny użytkownik
Witam ponownie, prace powoli idą do przodu, poniżej zamieszczam parę zdjęć, trawa nie wyszła mi zbyt dobrze ponieważ padłą sadzarka od fallera i musiałem siać taką plastikową buteleczką od nocha, wyszło jak wyszło sami zobaczycie. Tak na marginesie sadzarka od fallera nie była zbyt dobra, moim zdaniem zasilanie z baterii było nie wystarczające, nigdy nie udało mi się posiać takiej trawy jak widziałem na niektórych makietach, ,rzadko kiedy trawa stała, częściej leżała. Może któryś z szanownych kolegów mógłby polecić którą sadzarkę kupić, nie są to urządzenia tanie i nie chciał bym ponownie wtopić. A może złom ot fallera dało by się jakoś zaadaptować, czy można podłączyć do niej jakiś zasilacz i o jakich parametrach?
P1020807.jpg
P1020802.jpg
P1020808.jpg
P1020809.jpg
P1020804.jpg
P1020805.jpg
P1020806.jpg