• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Makieta na chórze

OP
OP
4Rings

4Rings

Znany użytkownik
Reakcje
874 1 0
Forum wróciło ale zdjęcia nie...
Nastawnie kopiłem już zrobiona, ale tak, jest bardzo przyjemna.

Poszedłem wczoraj to lokalnego targu modelarskiego tutaj w DC, pełno było ludzi i wielu sprzedawców, ale oczywiście tutaj to wszystko są modele Amerykańskie. Znalazłem jeden biznes który specjalizuje się euro modelach i rozmawiałem ze sprzedawca. Zapytałem czy ma jakiekolwiek modele kolei Polskich, a on tak pooglądał i odpowiedział ze tak, kilko ma, ale zabrał dla siebie. Także nic.
 
OP
OP
4Rings

4Rings

Znany użytkownik
Reakcje
874 1 0
Dzisiaj pokazuje kilka wydrukowanych ładunków na wagony platformy, a pierwszym plenerze dwie ciężarówki typu Star 28 z dodanym malowaniem i szkłem, za nimi dwie palety rur rożnej średnicy. Chciałbym dodać łańcuchy ale nie mogę znaleźne takich drobnych.

DSC_0042.JPG
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
4Rings

4Rings

Znany użytkownik
Reakcje
874 1 0
Najmniejszy jaki znalazłem to 1.1mm szerokości i 0.3mm grubości, trochę chyba przeskalowany na H0 bo to w rzeczywistość byłby szerokości prawie 10cm, a z tego co wiem to prawdziwe łańcuchy transportowe są w szerokości około 5cm?
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Tutaj masz 0,25 u Karola w sklepie od Weinerta, u Was za wielką wadą, pewnie można go gdzieś też namierzyć.
 
OP
OP
4Rings

4Rings

Znany użytkownik
Reakcje
874 1 0
Podjąłem decyzję przynajmniej tymczasowo nie brodzić taboru, wole go zostawić w oryginalnej kondycji bo myślę ze niektóre będą odsprzedawane. Mam dość dużo z epoki VI i inne które nie pasują, będą szły na eBay.
 
OP
OP
4Rings

4Rings

Znany użytkownik
Reakcje
874 1 0
Kilka miesięcy minęło a u mnie powoli prace się ciągną. Ostatnio dodałem połączenie niższego poziomu które zmienia stacje główną z końcowej na przejazdową. Dawniej tory kończyły się na stacji, a teraz wchodzą w jeden i na półce jadą do rampy na tyle budynków portu morskiego która łączy z powrotem do pętli głównej.

Nowy wyjazd ze stacji jeszcze w budowie.
DSC_0236.JPG


pod poziom pierwszy
DSC_0240.JPG


i połączenie na tyle portu z rampą do góry
DSC_0239.JPG


Na koniec zdjęcie budki smażalni ryb którą dłubię jeszcze

DSC_0241.JPG
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki