• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta moja pierwsza

pepej

Znany użytkownik
bykus3d napisał(a):
Czesc na początek kupilem to http://www.allegro.pl/item395201853_pik ... ow_h0.html
mam kilka wagonów 2 cysterny ,3 wagony do przwozu zwierząt,1chłodnie,1pocztowy stary,i 2 wagony stare osobowe nie wiem jaki układ torów wybrać.

PS:posiadam też kilka domków.
Po pierwsze zacznij czytać forum, a jak już przeczytasz to co Cię interesuje i nie znajdziesz odpowiedzi - pytaj.

Jakbyś czytał forum to byś wiedział, że torów się nie przykręca tylko kleji, Poczytaj forum to znajdziesz linki do stron z planami makiet :D

LUKASZdiy

Aktywny użytkownik
T M M
Koledzy maja racje najpierw okresl maxymalna ilosc miejsca jaka dysponujesz, jakie fundusze chcesz przeznaczyc na swoj projekt

a tak abstrachując od temtu uwazam ze albo jestes az tak leniwy albo idziesz na latwizne przejzyj chociaz by kilka projektow makiet i zaraz cos ci przyjdzie do głowy pozdrawiam

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Planuję 15
Planuję 35
Planuję 13
Planuję 181
Planuję 4