• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa [Makieta] Moja Makieta nieznana miejsc. w drugiej poł.lat 70

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
Mateusz, odpowiem Ci tak, nie przepadam ani za taborem zwaloryzowanym tak, że szkoda na to patrzeć, ani za budynkami w ruinie. Dlatego wstawiłem zdjęcie tego zbiornika, bo przykro na ten stan obecny patrzeć. A do takiego stanu tego zbiornika doprowadziła beztroska kolejnych właścicieli. Konserwator zabytków wstrzymuje prace przy Rotundzie, która została wybudowana po wojnie, a jakoś tymi zbiornikami które powstały w 1888 roku za bardzo się nie interesuje. Obecnie podobno mają przeprowadzić remont tego większego zbiornika, pożyjemy, zobaczymy.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
W zakładach Mariomodelario na moja prośbę powstają mocowania szyn. W sumie potrzebuję ich około 500 sztuk. Podkłady dębowe starzeją się zakopane przy rzece.
pobrane.jpg
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
Reaktywuje projekt który sięga jeszcze 2012 roku.
Młodszych widzów zapraszam na 55 stronę gdzie to są wzmianki o projekcie. Wówczas miał to być projekt H0 ale ostatecznie urósł do zerówki.
Zapraszam na relację z kontynuacji budowy drugiego przęsła mostu. obecnie jestem kawałek za półmetkiem.
Dla oddania wielkości obok mostu postawiłem warszawę w skali 1:43,5 A jest to połowa+
20171203_103154.jpg 20171203_103202.jpg 20171203_103529.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
Stan budowy mostu na dzień 24 grudnia 2017 roku wygląda następująco.
20171224_093933.jpg
ponad 8000 nitów już jest ale obecnie cierpię na brak nitów. Co prawda mam ich jeszcze około 1200 ale już wiem, że na poprzeczki na pewno zabraknie.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
Zbliżenie jak wygląda łączenie jest 3 posty wyżej. I każde tak wygląda z technicznego punktu widzenia. Na wcześniejszych kartach wątku można zobaczyć wcześniejsze etapy.

Piotrze
Mieszkam w zasadzie w lesie a to co widać za oknem to "parkowa zabudowa trawnika".
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
Wraz z końcem 2017 roku życzę wszystkim by nadchodzący rok był owocny w modele i makiety. Niechaj spełniają się wasze wszystkie marzenia. Te modelarskie i prywatne.
WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU.
Pozdrawiam. Mateusz.
 
Ostatnio edytowane:
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 10
Buduję makietę 4
Buduję makietę 21
Buduję makietę 6
Buduję makietę 24

Podobne wątki