• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa [Makieta] Moja Makieta nieznana miejsc. w drugiej poł.lat 70

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

LUKASZdiy

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 0 0
#83
popowe, spokojnie da rade montowalem do nich napęd na serwie modelarskim duzym hitecu i bowdenach modelarskich dziala bez pudla
tyle ze niestety cieglo jest delikatnie widoczne ale coz
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#84
Tak jak wcześniej pisałem - wrzucam fotk.i Narazie 2 z okolic przejazdu. Trudno uwierzyć ale tu nakleiłem ~3200 cegieł uff orobiłem się :D Jednak przejazd wymaga jeszcze wykończenia, co potrwa do końca tygodnia. jak skończe wrzuce gotowy Przejazd :smile:
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#87
Zrobiłem z cegieł bo osobiście widziałem coś takiego w Łodzi albo w Radomiu ale nie Pamiętam gdzie. Szczerze byłem zaskoczony Dodatkowe fotki wstawie Koło niedzieli gdy przejazd będzie w większym stopniu ukończony.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#92
Tu nic nie powiem. Może coś było ale nie Pamiętam To była tylko Chwila bo jechałem Samochodem. Utrwalił mi się tylko widok tej Cegły na przejeździe. I Tu jestem Tego pewien,że była to cegła.
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#93
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#97
Na Wstępie przepraszam za III post z rzędu, ale chyba bym się nie doczekał aż ktos odpowie na poprzedni. A Co do tematu to jest moje II podejście do budynku stacji Borynowo. Tym razem jest wnętrze w niedalekiej przyszłości dodam Fotki. Oraz fotki z wykończonym budynkiem i jego obejściem
 

Załączniki

  • 90,1 KB Wyświetleń: 2.213
  • 99,1 KB Wyświetleń: 2.212
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#98
Dodaję jeszcze kilak fotek.
 

Załączniki

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 10
Buduję makietę 4
Buduję makietę 21
Buduję makietę 6
Buduję makietę 24

Podobne wątki