• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Makieta modulowa-etap w realizacji.

OP
OP
drobcio
Dziś zrobiłem sobie inwentaryzację mojego taboru.Troche się nazbierało w ciągu kilku lat i chyba czas zwolnić z taborem i tylko wybierać perelki jak SU46 który must be w mojej kolekcji.Czesc taboru też trzeba ucyfrowic i wrócić do makiety bo na metrze stanęło i od roku za wiele nie powstało a tabor bez makiety to jak komputer bez Internetu...
W najblizszym czasie tory tramwajowe na wysokosci arkad i wracam do modelarstwa,mam nadzieje :)
Pozdro freaks

Załączniki

OP
OP
drobcio
No trochę towaru Panie żeś nazbierał, ale ten Lexus to przeginka...

Pozdro,...
No myślałem ze Lexa dorwę w H0 ale do dziś nie znalazłem....Ogólnie jak by były dostępne to włoszczyznę bym sobie darował i wstawił klasyki japońskiej motoryzacji w moim salonie pod arkadami ale cóż...będzie to salon z samochodami egzotycznymi czyli to co faceci lubią najbardziej ;-)

No myślałem ze Lexa dorwę w H0 ale do dziś nie znalazłem....Ogólnie jak by były dostępne to włoszczyznę bym sobie darował i wstawił klasyki japońskiej motoryzacji w moim salonie pod arkadami ale cóż...będzie to salon z samochodami egzotycznymi czyli to co faceci lubią najbardziej ;-)
No a ja bym wolał własny tramwaj, hehhe, zawsze wiedziałem że jestem inny:X3:. Póki co jestem skazany na autobus miejski, nie jest to pojazd szynowy, ale też trasport publiczny który mnie interesuje, może jeszce kiedyś dostanę się na ten kurs tramwajarza:niepewny:... W każdym bądź razie też trzymam kciuki za makietę, bo zapowiada się nieźle.