• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Makieta modułowo-podłogowa

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
Bardzo Fajna faktura tych belek. Myślę, że po zewnętrznej stronie szyny można spokojnie zrobić do samej główki tejże - szpara trochę zbyt duża. Ja na koniec chyba przetarłbym pudrem lub czymś innym o jasnym kolorze - wydaje mi się, że w realu to trochę bardziej wyblakłe elementy z reguły są.
 
OP
OP
J

jack77

Aktywny użytkownik
Reakcje
479 4 0
Bardzo Fajna faktura tych belek. Myślę, że po zewnętrznej stronie szyny można spokojnie zrobić do samej główki tejże - szpara trochę zbyt duża. Ja na koniec chyba przetarłbym pudrem lub czymś innym o jasnym kolorze - wydaje mi się, że w realu to trochę bardziej wyblakłe elementy z reguły są.
Belki zrobione z balsy, ponacinana ostrym nożykiem. Dodałem po zewnętrznej belki i rozjaśniłem suchymi pastelami
przejscie 2.jpg
 
OP
OP
J

jack77

Aktywny użytkownik
Reakcje
479 4 0
No ładnie .... coraz ładniej. Czy tło to jakiś seryjny produkt, czy twój wydruk ??
Tło znalezione w sieci. Dopasowałem sobie rozmiar i drukowałem na kserokopiarce. Do poprawy, bo jak widać na powyższych zdjęciach na łączeniach dziwne rozjaśnienia. Tło będzie przy modułach szlakowych. Wysokość 15 cm, całkowita długość 275 cm.
 

Podobne wątki