• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

makieta modułowo - podłogowa

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Bardzo Fajna faktura tych belek. Myślę, że po zewnętrznej stronie szyny można spokojnie zrobić do samej główki tejże - szpara trochę zbyt duża. Ja na koniec chyba przetarłbym pudrem lub czymś innym o jasnym kolorze - wydaje mi się, że w realu to trochę bardziej wyblakłe elementy z reguły są.

OP
OP
J

jack77

Aktywny użytkownik
Bardzo Fajna faktura tych belek. Myślę, że po zewnętrznej stronie szyny można spokojnie zrobić do samej główki tejże - szpara trochę zbyt duża. Ja na koniec chyba przetarłbym pudrem lub czymś innym o jasnym kolorze - wydaje mi się, że w realu to trochę bardziej wyblakłe elementy z reguły są.
Belki zrobione z balsy, ponacinana ostrym nożykiem. Dodałem po zewnętrznej belki i rozjaśniłem suchymi pastelami
przejscie 2.jpg

OP
OP
J

jack77

Aktywny użytkownik
No ładnie .... coraz ładniej. Czy tło to jakiś seryjny produkt, czy twój wydruk ??
Tło znalezione w sieci. Dopasowałem sobie rozmiar i drukowałem na kserokopiarce. Do poprawy, bo jak widać na powyższych zdjęciach na łączeniach dziwne rozjaśnienia. Tło będzie przy modułach szlakowych. Wysokość 15 cm, całkowita długość 275 cm.

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Relacje N 30