• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Makieta modułowo-podłogowa

OP
OP
J

jack77

Aktywny użytkownik
Reakcje
486 4 0
^^ Ile taka impreza Ciebie kosztowała?
Niestety sporo myślałem że mniej wyjdzie. Sklejka 4mm cięcię 7,5zł/m z materiałem. Wyszło ze 40 m cięcia, bo wszystkie elementy miały wpusty. Jeszcze popełniłem błąd rozrysowując w 2D i musiałem poprawić 2 elementy. Czyli sklejka jakieś 300zł +65 za pleksi wycinaną na wymiar

A co tam jest pod Vectronem? takie małe 3-osiowe? czyżby jakiś Hiszpan?
To lok Arnolda z tego roku.
HN2324.jpg
 

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.045 18 0
Niestety sporo myślałem że mniej wyjdzie. Sklejka 4mm cięcię 7,5zł/m z materiałem. Wyszło ze 40 m cięcia, bo wszystkie elementy miały wpusty. Jeszcze popełniłem błąd rozrysowując w 2D i musiałem poprawić 2 elementy. Czyli sklejka jakieś 300zł +65 za pleksi wycinaną na wymiar
Nie jest źle z tą ceną. Generalnie poza jakimiś gablotami oferowany ze stałym wymiarem, to inne mają wyższe ceny.
 
OP
OP
J

jack77

Aktywny użytkownik
Reakcje
486 4 0
Na grafice wygląda świetnie, dawno to Szymkowi Pado mówiłem ;-)
A jak w realu? Jakie "właściwości jezdne"?
Real foto.
arno.jpg

Powiem szczerze że jeszcze nie testowana. Dziś jak przekładałem do gabloty to założyłem dekoder. Jak przetestuje to może wrzucę jakiś krótki film.
Ten na eBay'u mają do 80 cm szerokości, a ja poszukuję 120.
Miałem robić dłuższą około 100 cm, ale wtedy musiałbym użyć grubszej sklejki dla większej sztywności. A czym grubsza sklejka tym droższe cięcie.
I
 

Podobne wątki