• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Makieta] Makieta w budowie

Asan

Aktywny użytkownik
Reakcje
579 1 5
#1

Załączniki

SAPER

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
H0e
Reakcje
157 0 0
#3
Re: Makieta w budowie

Witaj. Zdjęcia prezentują się bardzo ładnie. Napisz coś więcej o swojej makiecie. Czy to są moduły czy tort. Może jakieś zdjęcia obrazujące całość.
 
OP
OP
Asan

Asan

Aktywny użytkownik
Reakcje
579 1 5
#5
Re: Makieta w budowie

są to moduły bez norm,moją normą jest szafa w której to się mieszczą :D moduły wymiary 80cm-40sz stacja,80-40 lokomotywownia,i w miejscu gdzie leży mysz znajduję się magazyn druga strona szerokość modułu 25cm z mostem i wiaduktem nad którym właśnie pracuje.
 

Oskar

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
Re: [Relacja] Makieta w budowie

WOW, widzę że muszę się jeszcze sporo nauczyć.

Chciałbym zobaczyć zdjęcie klatki schodowej wewnątrz budynku - jeśli można :)
 

siódemka

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
17 0 0
#11
Re: [Relacja] Makieta w budowie

Przepiękne :D. Podziwiam cię. Mógłbyś przedstawić układ torów? Z jakich elementów budowałeś stację. Konkretnie chodzi mi o budynek stacji, perony i przejście nadziemne. Jakiej firmy są? Jeszcze raz BRAWA :D
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.652 133 3
#12
Re: [Relacja] Makieta w budowie

Witaj,

a ja mam pytanie o bramę ze zdjęcia IMG_0128.JPG czy to jakiś produkt katalogowy? Jeżeli tak to prosił bym o podanie producenta :) i zgaszam się z przedmówcami super efekt :)
 
OP
OP
Asan

Asan

Aktywny użytkownik
Reakcje
579 1 5
#14
Re: [Relacja] Makieta w budowie

Witam,nie spodziewałem się tylu odpowiedzi jestem mile zaskoczony.Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytanie.Bazą budowy stacji był produkt auhagen nr.11381(popularny dworzec Krakow)do tego został dopasowany peron Faller nr.120204szt.2.Kładka to Faller 131279,co do peronu to musiałem go dokładnie dopasować do budynku dworca co było nie lada wyzwaniem.Wejście na stacje zostało też zmienione(schody i zadaszenie).Brama na IMG_0128.JPG to Faller 180412
 
OP
OP
Asan

Asan

Aktywny użytkownik
Reakcje
579 1 5
#15
Re: [Relacja] Makieta w budowie

Oskar-mogę Ci przesłać fotki wnętrza stacji na pocztę bo są to zdjęcia dużej rozdzielczości,tylko daj mi swój adres.
 

Badylek

Aktywny użytkownik
Reakcje
101 0 2
#17
Re: [Relacja] Makieta w budowie

Dla mnie - MISTRZOSTWO !!! Chylę głowę, aż musiałem żonie pokazać :) Brakuje tylko ludzików.
Naturalne oświetlenie wspaniale uzupełnia Twoją makietę (P300809_18.130002.JPG) i fajnie wychodzi Ci makro. Dla mnie bomba.

Będę śledzić Twój wątek :)

ps. aparat to pewnie Kodak?
 
Reakcje
5 0 0
#18
Re: [Relacja] Makieta w budowie

Badylek napisał(a):
Dla mnie - MISTRZOSTWO !!! Chylę głowę, aż musiałem żonie pokazać :) Brakuje tylko ludzików.
Naturalne oświetlenie wspaniale uzupełnia Twoją makietę (P300809_18.130002.JPG) i fajnie wychodzi Ci makro.

Będę śledzić Twój wątek :)
 

siódemka

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
17 0 0
#19
Re: [Relacja] Makieta w budowie

Naprawdę pięknie. Chyba będę się wzorował na twojej makiecie :D. Strasznie mi się podoba :D. Poproszę jeszcze więcej zdjęć, najlepiej całości :D. Tory z 1 zdjęcia są na podkładach betonowych? Jaka firma? Czy to jest flex?
 

Podobne wątki