• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa [Makieta] Makieta-tort w skali H0

OP
OP
paziu1000000

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Producent
Reakcje
123 3 0
Zobaczę, co da się zrobić. W następnym miesiącu jak będę w Wawie przejdę się na Wilczą, może będą tam mieli, ponieważ robić zamówienie w MM dla samych peronów nie ma sensu. Tymczasem, kilka zdjęć z wymienionymi drzewami na fragmencie dziś zazielenionym.

S1040001.JPG


S1040002.JPG


S1040003.JPG
 
OP
OP
paziu1000000

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Producent
Reakcje
123 3 0
Dzisiaj wziąłem się za cmentarz i scenkę z nim związaną. Zrezygnowałem z montowania jakiegokolwiek ogrodzenia. Od strony torów został on odgrodzony jedynie kilkoma drzewami. Efekty prac na zdjęciach. Brakuje mi tam jeszcze kilku smutnych facetów w ciemnych płaszczach:gwizd: Może takich, jakby im walizki usunął:http://www.modelmania.com.pl/product_info.php?cPath=2131_17_495_496&products_id=53438
A, pojawili się też wariaci na dwóch kółkach.

S1050011.JPG
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:
OP
OP
paziu1000000

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Producent
Reakcje
123 3 0
No powiem tak jak na cmentarz to niezły kabaret z tego wyszedł;):)
Zainteresowała mnie Twoja czajka co to za model, można więcej fotek?
O Czajce pisałem już w wątku o kolekcji samochodów. Jest to wyrób FLOTOMA, kupiony na zeszłorocznym Poznaniu. Fotki wrzucę w następnym tygodniu do w.w. działu. Aktualnie nie mam sprzętu do zrobienia sesji zdjęciowej.
 

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.253 18 1
Mmm, i ta niedomknięta trumna ...:) Jak oglądam te fotki to od razu przypomina mi się brytyjska komedia "Zgon na pogrzebie", którą właśnie zapragnąłem obejrzeć ponownie.
Kawał dobrej modelarskiej roboty - ale z jakiegoś powodu ta scenka wywołuje u mnie uśmiech i skojarzenie jak powyżej :)
 
OP
OP
paziu1000000

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Producent
Reakcje
123 3 0
Zgodnie z twoimi zaleceniami WITKOIM, dołożyłem boczki peronowe Auhagen'a. Nie obyło się bez ostrego cięcia starych jak i dopasowywania nowych. W tej chwili jest położona szpachla wypełniająca szczeliny po montażu. Później patyna i uzupełnienie szutru.

S1080001.JPG
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
o wiele lepiej to wygląda, a po patynie nie będzie już śladu, że coś było nie tak...... ja jeszcze do cmentarza mam małą uwagę, ale tu nie trzeba już nic pruć, tylko wygnieść trawę po oponach samochodów, w końcu jakoś wjechali tam w trawę i zawsze jakoś zostaje ślad opon, chyba,że długo już tam stoją, to trawa się by podniosła
 

Podobne wątki