• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta , kreacja przestrzeni

OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.288 248 30
#21
witajcie ,znalazłem fotkę całości tortu z lotu ,,ptoka,,
powiem tak,
zbudować to nie sztuka ,ale wnieść ją na poddasze to był wyczyn,
jak sobie przypomnę kręcone schody, to do dziś mnie pot zalewa.
 

Załączniki

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#25
No Janusz szczęka mi opadła. Nie lubię tortów, ale w tym się zakochałem. Kawał dobrej roboty. Pytanie do majstra modelarza. W jaki sposób pan majster dostawał sie na środek makiety by przy niej robić. Podwieszony do sufitu?
 

Diesant

Aktywny użytkownik
Reakcje
267 20 2
#26
Bardzo ładna makieta. Bardzo podoba mi się pomysł ukrycia tylu ciekawych miejsc w krajobrazie. Plan torów sugerował raczej ciężki klimat miejski. A Pan połączył tę jakże "brudną" i "tłustą"albo "oleistą" cechę parowozów ze szlakiem pozamiejskim. Ta zieleń i jakby pogranicze miasteczkowo - wiejskie z rzeźbą terenu powoduje, że można obserwować podróż pociągu i jednocześnie lekko zmieniając kąt patrzenia, przeskoczyć do dworca i jego zgiełku albo znowu z innej strony zajrzeć do parowozowni. Efekt wspaniały. Pierwszy raz spotkałem takie połączenie. Rewelacja. Tylko 2 "kółka" a tyle możliwości jazdy! Będę się inspirował Pańską makieta przy planowanej swojej.
 

Podobne wątki