• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta , kreacja przestrzeni

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
#1
Witam, jako , ze prace nad ,,Doliną Zosińki,, zbliżają się do końca,przykleję parę fotografii, na początek kilka kart z dawnej historii,7 lat temu ,w ŁKMK, użyłem pierwszy raz w tym kraju elektrosadzarki, to już 7 lat......, była to praca zespołowa ,popełniłem tam trochę zieleni i kanał wodny,potem Kaczajewo.
Chętnych do rozmowy poproszę o wstrzymanie dopóki nie wkleję zdjąć z Dol. Zosińki.
Na początek łódzka makieta- cześć ,potem Kaczajewo i Zosińka.
 

Załączniki

OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
#3
teraz trochę ze strychowego Kaczajewa
 

Załączniki

OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
#4
i Dolina Zosińki,
jest to typ makiety domowej tzw.,,tort,, złożony z trzech elementów, łącznie o wymiarach 3x2,15 ,
ma on te zaletę ,ze wpisane ma dwa maksymalnie duże owale o min r =570 mm, dla niezależnego ruchu dwóch składów ,które to można formować i podmieniać wewnątrz makiety w przestrzeni równi dworcowej jak i parowozowni, klimaty były mi zadane.Wkrótce fotki ,najpierw muszę skompresować............Projekt uległ częściowym modyfikacjom na korzyść architektury krajobrazu
 

Załączniki

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.253 18 1
#5
te łuki w prawym dolnym (i lewym górnym chyba tez) rogu przy zadanych rozmiarach torta nie wyglądają na min r=570 mm ...?
 
OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
#6
parę fotek z ZOSIŃKI
CO DO ŁUKÓW ,TO NASTĄPIŁY ZNACZNE MODYFIKACJE W PORÓWNANIU Z RYSUNKIEM,na korzyść długich lokomotyw
 

Załączniki

OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
#7
cdn
 

Załączniki

OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
#8
,,,,,,,
 

Załączniki

OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
#9
..............
 

Załączniki

OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
#10
...................
 

Załączniki

OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
#11
brakuje jeszcze pudrów, choć nie wiem czy ............
woda w strumieniu jeszcze się krystalizuje,stad jej biały kolor, kolejne foty jak podepnę latarnie,,by night,,
 

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.253 18 1
#12
Nadźgane wszystkiego ze hej, ale rozumiem ze "Klient Wasz Pan"... Czy ja tam widzę nawet przyzamkową plantację chmielu? To się chwali:) Aczkolwiek chyba to nie to. Wykonawstwo przepiękne
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
#13
Bardzo ciekawy rozkład i fajna zieleń oraz architektura. Jednak dla mnie przesyt torów.
 
OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
#14
TO mnie pocieszyłeś , bo w rzeczywistości makieta sprawia wrażenie ,ze jest za mało torów.
 
K

Kpt.Nemo

Gość
#17
Jasiu pomijając ten zielony kolorek mostów, ja akurat mam na pieńku z zielonym, reszta jest z najwyższej półki, ale w Twoim przypadku inaczej być nie może.
Zamieść zdjęcie elektryki, będziemy mieli pełny obraz.
 

Podobne wątki