• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta kolejowa w okolicy Śląska , gdzie ?

Reakcje
0 0 0
#1
Witam

Jestem nowy , więc się przedstawię , mam na imię Andrzej i mam 37 latek :?
Wraz z moim 10 letnim synem od niedawna ~ 2 dni , jesteśmy w posiadaniu kolejki :D .

Ale teraz do rzeczy , chciałbym się dowiedzieć od szanownych forumowiczów , gdzie w okolicach
górnego śląska znajdują się jakieś makiety kolejowe , chciałbym się wybrać z modym i trochę się napatrzeć :shock:

Obejrzeliśmy już filmiki na yt i przeczytaliśmy o zlotach , ale gdyby była możliwość , gdzieś zobaczyć to na żywo to by było coś .

Pozdrawiam
Andrzej i Syn
 

Załączniki

KuKu

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#2
Witam! Powiedz skąd dokładnie jesteś. Spotkania są co miesiąc przy makiecie w Sosnowcu ;)
A kolejka była pomysłem syna czy taty? Czy tato podsunął tą myśl synowi?
 
OP
OP
piwkooo
Reakcje
0 0 0
#3
KuKu napisał(a):
Witam! Powiedz skąd dokładnie jesteś. Spotkania są co miesiąc przy makiecie w Sosnowcu ;)
A kolejka była pomysłem syna czy taty? Czy tato podsunął tą myśl synowi?
No jestem z Piekar Śl. dodałem już do profilu .
Pomysł raczej bardziej mój , miałem kiedyś jak byłem mały kolejki i teraz przy okazji zakupu tej nowej je nawet odnalazłem , no ale niestety to już złom , zniszczyłem go oczywiście osobiście podczas zabawy , ale pamiętam ile się tym nabawiłem :roll:

Teraz wpajam modemu , żeby bardziej niż ja to szanował , ale i tak najlepiej mu sie podoba jak jest jakiś crash :D .

Marzeniem moim oczywiście byłaby makieta , ale niestety w bloku to raczej niewykonalne :?

Do Sosnowca może się kiedyś wybierzemy .

Pozdr
 

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
305 13 0
#5
Na wiosne będzie impreza modularzy w Rybniku. Bedziesz mógł wpaść i pooglądać. Wcześniej to raczej u nas nic poza spotkaniamia Sosnowieckimi nie uświadczysz. A i te mają charakter warsztatowy a nie zabawy przy makiecie. Jak Rybnicka impreza wygląda poszukaj w relacjach na forum albo na marcin.martel.pl - tam są dobre zdjęcia.
 
OP
OP
piwkooo

piwkooo

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Witam

Oglądałem zdjątka i na pewno nas tam nie zabraknie :)

Mam jeszcze pytanko , czy na takich imprezach wstęp jest wolny czy są bilety ?

A tak na marginesie trochę szkoda , że makiety budowane przez prywatnych kolekcjonerów są schowane i nie można ich podziwiać na co dzień .

Trafiłem tu na taki wątek link i żal , że taka perełka ma się kurzyć gdzieś ukryta :cry:

Pozdrawiam
Andrzej i Syn
 

Podobne wątki