• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Makieta kolejowa o wymiarach 1,9 m x 0,9 m

klaudiusz3pl

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#1
Witam,

Jestem początkującym modelarzem, ale przejdźmy do rzeczy. Chcę zbudować makietę kolejową h0 o wymiarach max 1,9 x 0,9 m. Pobawiłem się trochę w programie SCARM i stworzyłem coś takiego:
na chwile.png
Wydaję mi się, że takie kółko może się szybko nudzić. Może macie lepszy pomysł na układ torów? Myślałem o skrzyżowaniu torów, ale nie umiem zaprojektować w SCARM.
Liczę na wasze pomysły.
 

Slawomir

Użytkownik
Reakcje
37 24 8
#4
Znudzi się wszystko bo będzie powtarzalne. Przyjemność jest tylko z planowania i na tym należy poprzestać.
Ale jak musisz już zniszczyć trochę materiału to buduj moduł.
Jak masz 2x1m to możesz od razu 4 szt i będziesz miał 4 m szlaku. Nikt tego już na imprezach nie potrzebuje ale sam będziesz mógł je zamieniać miejcami. Buduj przejazd kolejowy. Mały mostek. Las. Jezioro z jednej strony. Pracy na kilka weekendów a jak sie postarasz to można utopić kupe kasy.
Do tego odpowiednie tła i dźwięki oraz oświetlenie w tym zmiana dzień i noc. Nie znudzi się nigdy.
 

Podobne wątki