• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta kolejki H0 w Klubie Energetyka w Rybniku

Filip

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Tylko parę zdjęć i krótki opis naszej klubowej makiety - jest ona cały czas przebudowywana, jakiś czas temu zostało wymienione całe torowisko z rurek na modelowe i przebudowane torowisko (większa stacja, dwa okręgi, "mniejszy" z ósemką i "większy" ze stacją. Spotykamy się co tydzień więc praca idzie powoli, acz skutecznie :) Ciągle jest do zrobienia okolica stacji i lokomotywowni, tam gdzie jest ósemka i ta szpetna pożółkła góra będzie przejazd poziomowy zamiast skrzyżowania i ładniejsza góra, miasto będzie przebudowane, oświetlone, semafory podłączone. No i dokończyć niedawno zaczęte szutrowanie.

Oto kilka zdjęć:


Ach, no i jest parę filmików na YT do znalezienia na naszym małym forum www.kolejkah0.eev.pl (Forum jest zamknięte dla ludzi z zewnątrz, tylko uczestnicy zajęć mogą sobie założyć konto)

Pzdrr

p.s. Nie cały tabor jest "klubowy", część przynoszą uczestnicy zajęć.

p.s.2 Jeśli ktoś chce do nas wpaść, namiary są tutaj.
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
#2
torowisko ma ciekawy układ. Napewno przydało by się popracować nad zielenią a szuter wydaję mi się za grby sprzedaj te budynki i kup kilka porządniejszych bo to i tak cię czeka. to moje uwagi Sorki ,że tak prosto z mostu Ale poco owijać w bawełne
 
OP
OP
Filip

Filip

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
To nie ja jestem od sprzedawania budynków :D A tam gdzie jest miasto trawa jest jeszcze stara, sprzed odnowienia a budynki są poustawiane byle jak "na szybko", miasto będzie całkowicie przebudowane i kilka domków na pewno się wywali i może dojdą jakieś nowe.
 

rocketman

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Widziałem tę makietę jeszcze jak była u-rurkami zabudowana. Całkiem fajna sprawa że przechodzi metamorfozę. Zdaje się uczyły się na niej małe dzieci sterować ruchem i została zrobiona wiele lat temu-stąd zapóźnienia technologiczne i jakościowe w wystroju.
 

Podobne wątki