• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Makieta] I na mnie przyszła kolej na kolej....

OP
OP
MeteorKKR

MeteorKKR

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
216 8 0
#62
Jedna rada zanim przykleisz budynki. Zamaluj ściany od środka czarną farbą olejną. Światło nie będzie przenikać przez nie. Ja w paru budynkach tego nie zrobiłem i teraz sobie pluje w brode..
Na szczęście wszystkie budynki są montowane na, nazwijmy to "zakładki", więc można je zdemontować (przydała się wielogodzinna lektura forum, więc tego błędu udało mi się nie popełnić ;) ), elektryka jest też zrobiona tak, że bez lutowania i zabawy dany budynek jest odłączany od reszty sieci (zwykłe kostki, żeby nie kombinować).
Natomiast co do farby mam pytanie: czy wystarczy zwykła olejna czy jakieś bardziej lepsiejsze specyfiki (kwestia wytrzymałości na ciepło, bo niby ledy nie grzeją takl jak żarówki, ale jednak przy dłuższej pracy zimne nie są) ??
 

Pietrucha

Użytkownik
GGM
Reakcje
0 0 0
#64
A skończyłeś już to budować? Bo cosik nie widać nic więcej... a może skupiłeś się się już tylko na fotografowaniu i górach?
 
OP
OP
MeteorKKR

MeteorKKR

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
216 8 0
#65
A skończyłeś już to budować? Bo cosik nie widać nic więcej... a może skupiłeś się się już tylko na fotografowaniu i górach?
Nieeee... Nie skończyłem (wiem, tempo niczym przebudowa linii Kraków-Katowice :D).
Ale ostatnio powoli coś się ruszyło w temacie, więc niedługo i tutaj będzie jakaś aktualizacja :cool:
 

Podobne wątki