• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Makieta H0e - rozbudowa

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

kosia51

Aktywny użytkownik
Reakcje
209 0 0
Tak się zastanawiam czy brak rozjazdów PECO w naszych sklepach nie jest czasem spowodowany wycofywaniem się firmy z produkcji tychźe? Znalazłem te rozjazdy tutaj w dziale wyprzedaż. Na innych stronach innojęzycznych też jest adnotacja - produkt niedostępny. Żeby czasem się nie okazało, że późniejsza ewentualna rozbudowa makiety będzie niemożliwa z powodu braku części.
 
Reakcje
2.463 79 2
My tu gadu gadu a wstępnie powstał już warstat zakupiony od kolegi Ogest z forum ( tyle ze przez portal aukcyjny ) jeszcze go czeka kilka poprawek plus brudzing. Sam budynek składa się bardzo sympatycznie, bez większego problemu. Dostał wyprawę jak willa bo będzie tzw komplet. Wrota założyłem pokazowo bo docelowo będą od Pawła. Czekam jeszcze na ważnego gościa z pewnymi elementami modelarskimi ale o tym pozniej.
Ps. Dziękuję koledze Ogest za gratisy do zakupów.
20210115_135625.jpg
20210115_135639.jpg
20210115_135659.jpg
 
Ostatnio edytowane:
Reakcje
2.463 79 2
Odwiedził mnie mój sympatyczny kolega prezes ESMMK i jednocześnie człowiek OMAK Sylwek. Nie zapominając o pozostałych skrzynkach pozwoliłem sobie zapodać w miedzytorze od niego na mijanke cztery słupy drewniane z dwoma lampami każda. Dodatkowo sukcesywnie dokupuję zieleń i dzięki temu kosmetyki nie ma końca ;)
20210115_160223.jpg
20210115_160048.jpg
 

hamulcowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.053 26 1
Budując ongiś stację wąskotorową użyłem rozjazdów Bemo, tak sobie wymyśłił zleceniodawca, masakra, lutowałem nawet kable do igilc bo były kłopoty z zasilaniem.
Potwierdzam. Też to na mojej makiecie zrobiłem dla dwóch świeżo kupionych rozjazdów. Wprawdzie glajzy Peco nie mają łączników, ale świetnie nadają się do ich łączenia również łączniki do TT.
 
Reakcje
2.463 79 2
Wcale nie są cacy. Można by się śmiać ale rozjazdy Roco z zestawu startowego potrzebowaly tylko jednego kabla (polaryzacja ) reszta połączen była przez łączniki bez żadnego lutowania. I w ogóle nie były problemowe w użytkowaniu.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki