• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta Gipsona!!!

LUKASZdiy

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 0 0
#6
Gipson1988,
makieta wyglada ciekawie, jednak ......... zdjecia są tak tragicznej jakości ze truudno cokolwiek o niej powiedzieć.
Postaraj sie zrobic lepsze fotki chociaż trochę. pokazać szczegóły
 

cyruss

Znany użytkownik
Donator forum
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
314 1 0
#9
Twoje problemy ze zdjęciami mają jeden powód: za mało światła.
Jeśli już musisz w tych warunkach focić to ustaw mniejszą czułość (ISO) - będzie mniej szumów na fotce, i oprzyj aparat. No i patrz na co łapiesz ostrość - przy słupach ostrość złapało na pilota, gdzieś z tyłu...
A najlepiej kup ze dwa tanie halogeny 300W, skieruj na sufit, nie na makietę - powinno pomóc. Albo lepszy aparat, z większymi możliwościami ustawień.
 
OP
OP
Gipson1988

Gipson1988

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
Jestem strasznie zawiedziony, gdyż umarł mi aparat!!! :cry: Staram się uchwycić co się da telefonem lecz jakość tego jest tragiczna!!!



A co do tych podjazdów to bez wątpienia są bardzo strome, lecz zapewniam, że każda lokomotywa nawet ze sporym składem da sobie radę :!: Sztuczka polega na odpowiedniej instalacji oraz zasilaczach. Jeden z moich zasilaczy co prawda pochodzi z PIKO Junior, lecz został od nowa nawinięty co dało mu większą moc.
 

Załączniki

OP
OP
Gipson1988

Gipson1988

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#14
Jednym z elementów który cieszy moje oko jest przejazd kolejowy. Zrobiłem go stosunkowo nie dawno. Żadnego z gotowych przejazdów po prostu nie dało by się tu zastosować. Zdaje sobie również sprawę z tego, że nie zaimponuje nim na tym forum. Lecz miło się pochwalić :razz: Nie jest on jeszcze w pełni ukończony. Jeszcze naprawdę wiele brakuje. :roll:
 

Załączniki

Podobne wątki