• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta dwusystemowa

OP
OP
P

pawelbul

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#44
Chodzi mi o jasno brązowe płyty produkowane ze zmielonego drewna iglastego grubości 4mm . Są podobne do płyty pilśniowej lecz znacznie miększe.
 

chf

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#45
jeżeli łatwo jest wgnieść palcem ten materiał to nie nadaje się do tego celu. Może powstać z czasem odkształcenie torowiska. Jak wiagomo największy wpływ mają na to lokomotywy ze wzglkędu na swój ciężar. Takie odkształcenia mogą w przyszłości byc powodem wielu problemów.
 

ogest

Użytkownik
Producent
Reakcje
28 0 0
#47
Widzę, prace postępują :) Wielki szacun! Moja makieta na razie stoi i czeka na wypłatę :)

Ale mam jedno pytanie:
http://img23.imageshack.us/img23/5917/zm251115.jpg

Ten łuk nie jest za bardzo pochylony?
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#49
Gratuluję, myślałem że to tylko tak narysowane zostanie, a tu proszę - robi się.
Jak jeszcze Wesoły i Kamil-ET22 pokażą swoje dzieła, to tylko kroplówką się będę odżywiać bo szczęka zostanie na podłodze :)
 

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#50
ciekma napisał(a):
Gratuluję, myślałem że to tylko tak narysowane zostanie, a tu proszę - robi się.
Jak jeszcze Wesoły i Kamil-ET22 pokażą swoje dzieła, to tylko kroplówką się będę odżywiać bo szczęka zostanie na podłodze :)
dokładnie czasami warto poczekać jak się temat rozwinie a nie tylko szczekać, że "Jakieś pięć lub sześć lat pracy, po kilka godzin dziennie..." jak się chce to można :D
 

Podobne wątki