• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Makieta domowa-torcik 250x125

mauser66

Nowy użytkownik
Reakcje
0 1 0
#1
Witam planuje budowe makiety.Nie chce sam udziwniac i produkowac gargameli o mega wysokim stopniu trudnosci .Juz tak kiedys kombinowałem i moj projekt zamroził sie na prawie 10 lat.Chcę zrobic cos prostego na pierwszy ogien poszedł projekt w katalogu Piko.Czy może gdzies znajde go w wersji komputerowej? Pytanie czy możecie polecic podobny projekt w tych wymiarach.Podobny tzn niezbyt rozbudowane torowisko ,sporo mostów,chetnie ze szlakiem po przekatnej makiety biegnacym po moscie.A chciałem dodac iz programu do projektowania jeszcze nie opanowałem stad moje pytania
z gory serdecznie dziekuje
IMG_20181008_162319.jpg
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#2
Podjazdy i mosty to wyższy stopień trudności. Jak chcesz zrobić prostą makietę to zrób ją w poziomie. Jak już bardzo chcesz mosty i tunele to w skali 1:87 niewirle tego zmieścisz. Polecam skurczenie się do TT lub Nki :) tsboru tsm też dużo, a możliwości zupełnie inne.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Planuję 9
Planuję 11
Planuję 22
Planuję 7
Planuję 272

Podobne wątki