• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

makieta - Dąbie

OP
OP
Karol K.

Karol K.

Znany użytkownik
Reakcje
69 0 0
Panie Pawle
Jedynie na tym segmencie będzie tego typu rzeźba. Na modułach pozostałych będzie stacja bez większych "wygibasów" a na segmencie ostanim-z profilem przejściowym będzie segment z wsią i raczej nie będzie tam aż takich krągłości. :D
...najwyżej wieźmie się papier bądź oscylacyjną i po kłopocie ;D
 
OP
OP
Karol K.

Karol K.

Znany użytkownik
Reakcje
69 0 0
W ramach treningu przerobiłem troszkę rozjazd Roco 9'30''. Został on troszke spolszczony: zmniejszyłem kąt toru "na lewo", wywaliłem złączki do napędu, i przerobiłem trochę okolice iglic. Rozjazd jest również trochę krótszy, ale to z powodów o których teraz nie będę sie rozpisywał. Trochę pracy i z Hobby robi się coś lepszego.

Na zdjęciach:
1. okolice iglic - przerobione
2. porównanie rozjazdów: na górze-fabrycznego , na dole-przerobionego przeze mnie (brak przeróbki iglic-starsza fotka).

ps. liczę na opinię...do przeróbki zostało jeszcze 5 rozjazdów..jedynie :D
 

Załączniki

K

Kpt.Nemo

Gość
Buduj młody człowieku, za nic mając obLLeśne komentarze miszczów, zabawa nade wszystko, dość dyktatury największego oszołoma IVRP.
Otuchy i rad zawsze udzielić Ci możemy.
 
OP
OP
Karol K.

Karol K.

Znany użytkownik
Reakcje
69 0 0
Wszystkie rozjazdy zostały przerobione. W modułach wystąpił mazy zator, gdyż nawalił stolarz :???: ale w niedziele połowa z nich powinna już być ukończona (w stanie surowym - skrzynki). Oczywiście zdjęcia będę wstawiał na bierząco.
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
Ale jesteś Witkoim, dożarty.
Przecież widać że chłopak pracuje a nie udziela się na forum:
Ostatni post Sro Lis 19, 2008 2:54 pm i tak trzymać :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
B
Planuję 8
B
Planuję 14
Planuję 64
Planuję 117
Planuję 31

Podobne wątki