• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Makieta Cooli'ego

OP
OP
Michał Szewczyk
Reakcje
27 0 0
No i co tam w temacie???
Kris ale ci sie przypomnialo ;)

Zostałem przy Geolajnach dokupiłem 2 rozjazdy łukowe uzbrojone i powstał taki o to plan już przejezdny. Tzn jeździć już można ale cały czas coś rozpinam i poprawiam
[DOUBLEPOST=1508861832][/DOUBLEPOST]Aktualnie pewna osoba rozmieszcza mi sygnalizatory na tym projekcie
 

Załączniki

OP
OP
Michał Szewczyk

Michał Szewczyk

Aktywny użytkownik
Reakcje
27 0 0
Podwójny tor bedzie na dole dookoła pokoju. Będzie troszkę wydłużony niż jest na rysunku. Na chwilę obecną gorna część jest już przejezdna. Centralki Roco są połączone, tory podzielone na dwie sekcje które działają bez zwarcia. O błędach i śmiesznych sytuacjach będę pisał z kolejnymi fotami
 
OP
OP
Michał Szewczyk

Michał Szewczyk

Aktywny użytkownik
Reakcje
27 0 0
No i po dzisiejszych testach i zabawach stwierdzam ze tory Geoline a dokładnie rozjazdy łukowe, lekkie wzniesienia nie są dobre dla długich wagonów łączonych sprzęgami tylu Śledzik :(
 

Podobne wątki