• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta City w Warszawie

jacekplacek

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 2
Nikt się nie chce pochwalić?
https://www.facebook.com/makietacity/

Makieta City od 10 września na stałe na PGE Narodowym

Kacper Oski Makieta City Na stałe?

Makieta City tak. Dzięki temu będziemy mogli zbudować znacznie większą makietę, z jeżdżącymi samochodami, pływającymi statkami, lotniskiem ze startującymi/lądującymi samolotami i jeszcze wieloma innymi dodatkami które nie były możliwe do wykonania na makiecie mobilnej.
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Nikt się nie chce pochwalić?
https://www.facebook.com/makietacity/

Makieta City od 10 września na stałe na PGE Narodowym

Kacper Oski Makieta City Na stałe?

Makieta City tak. Dzięki temu będziemy mogli zbudować znacznie większą makietę, z jeżdżącymi samochodami, pływającymi statkami, lotniskiem ze startującymi/lądującymi samolotami i jeszcze wieloma innymi dodatkami które nie były możliwe do wykonania na makiecie mobilnej.
I może będzie szansa na elektryfikację części linii ;)
 
OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
Nie piszemy bo dopiero jutro rusza kampania informacyjna :)

@Gethvar na nowej makiecie będą linie zelektryfikowane - trakcja od Zbyszka Kluby. Od niego będzie też sygnalizacja (również drogowa). Jutro napiszę więcej.
 
Reakcje
292 0 0
Haa... świetnie.
A będziecie może robić lekcje dla dzieciaków? Pomyśl, bo to może zachęcić wiele szkół. Coś o historii, jak to się dzieje, że jeździ, itd, itp. Coś o kolejach polskich ale i innych krajów. Wiem, że to nie moja sprawa ale sądzę, że warto.
 
OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
Haa... świetnie.
A będziecie może robić lekcje dla dzieciaków? Pomyśl, bo to może zachęcić wiele szkół. Coś o historii, jak to się dzieje, że jeździ, itd, itp. Coś o kolejach polskich ale i innych krajów. Wiem, że to nie moja sprawa ale sądzę, że warto.
Tak za dodatkową niewielką sumę będziemy oferowali taką lekcję, a niedługo jeszcze coś ciekawszego - prace już się rozpoczęły :)
 

Podobne wątki