• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Makieta City na stałe w Warszawie

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
#61
Nawet gdyby maczało to chyba nie ma nic w tym złego, bo to w końcu pooooootężna inwestycja, a my mamy teraz co oglądać.;)
 

Kylogram

Znany użytkownik
Reakcje
1.501 33 3
#67
A możecie podać dokładniejsze informacje? Nie mam konta na faceshi..., a wśród informacji ogólnie dostępnych nie widzę ogłoszenia o likwidacji makiety.
 

Kylogram

Znany użytkownik
Reakcje
1.501 33 3
#70
Dziękuję za info.
Zatem w niedzielę przyjadę z żoną i dziećmi na ostatni akord, minorowy...
Zresztą, zobaczymy co dalej, może za jakiś (dłuższy) czas będziemy znowu ją na stałe oglądać np. w Stacji Muzeum :rolleyes::cenzura:
 

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.036 18 0
#71
Ja nie zdążyłem się z dzieciakami zabrać... To już druga taka makieta się zwija. Z końcem sierpnia zawinęła się ta w Berlinie.
 

Marqus

Moderator Poznańskiego Klubu Modelarzy Kolejowych
PKMK
Reakcje
434 8 0
#74
To już znana mi druga przeprowadzka. pamiętam jak pierwszy raz jej szukałem i nie mogłem znaleźć. Pytani przechodni nie potrafili pomóc. :(
Dopiero po powrocie, zorientowałem się, że wujek google mnie oszukał i podawał starą lokalizację. :D
 

Podobne wątki