• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Sprzedam Makieta City może być Twoja :)

corwin

Administrator
Zespół forum
To jest bardzo dziwna sprawa.
Podczas licytacji Loxx, w grę wchodziły dużo większe sumy, a żadnych niespodzianek nie było.
https://www.ebay.de/bfl/viewbids/142424800496?item=142424800496&rt=nc&_trksid=p2047675.l2565
Po prostu nie osiągnięto ceny minimalnej.
nie mam pojęcia dlaczego tak było, ale niestety nie dało się złożyć oferty na wyższą kwotę. Poniżej cytat jaki otrzymywali Ci którzy chcieli zalicytować wyżej.

Filter-ID:

Hinweis

Zum Schutz Ihres eBay-Mitgliedskontos begrenzen wir unter Umständen die Anzahl der Artikel, für die über ein einzelnes Mitgliedskonto Gebote abgegeben werden können bzw. die über dieses Mitgliedskonto gekauft werden können. Dieses Limit für Ihr Mitgliedskonto kann möglicherweise angehoben werden, wenn Sie uns einige Angaben zu Ihrer Person bestätigen.

Bitte setzen Sie sich mit einem unserer Kundenservice-Mitarbeiter in Verbindung und besprechen Sie die Einschränkung Ihrer Kaufaktivitäten mit ihm persönlich. (Die Rufnummer wird angezeigt, wenn Sie sich bei Ihrem eBay-Mitgliedskonto eingeloggt haben.)

{e56061-751361x}, Vorgang: 751361

FENIX

Znany użytkownik
witaj Arku , jak na moje słabe możliwości percepcyjne to mogę jedynie stwierdzić ,ze przeglądając ogłoszenie ebejowskie ,
zdjęcia zarówno z filmików jak i z waszej strony nie oddały piękna makiety i jej realnego wyglądu. Przeglądałem to i owo z ogłoszenia waszego , sorry Twojego i nic nie przywoływało wspomnień z reala , może to już mój wiek nostalgiczny. Może się mylę, może nie dotarłem do dobrych fotek , a jeśli ja nie dotarłem to i paru starszych ode mnie "Niemiaszków" z mocną monetą zapewne też nie.
Ogłoszenie http://www.ebay.de/itm/Modelleisenbahn-Komplettanlage-LOXX-Miniatur-Welten-Berlin-Huge-Model-railway-/142424800496?_trksid=p2047675.l2557&nma=true&si=zwi12VmNzIIfyi8bxfyf33VQVVQ%3D&orig_cvip=true&rt=nc
jest o niebo czytelniejsze obrazowo. Z tego co zrozumiałem przeglądając watek to makieta nie sprzedana , zatem pomyśl o lepszych bardziej przyjaznych fotkach pod takich młodzieńców jak ja i starszych.

Ostatnio modyfikowane przez moderatora: