• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Sprzedam Makieta City może być Twoja :)

Cena obejmuje wszystko, loki, makietę, sterowanie a nawet dostawę i podłączenie u klienta. Rozumiem też że w skład aukcji wchodzą także "40 lokomotyw i setki wagonów"
Powodzenia.

ja mam miejsce na taka wspaniala rzecz ale podejrzewam ze nie wygram licytacji..... Szkoda wielka bo podejrzewam ze ktorys Niemiec to kupi, ale szczerze mówiąc to fajnie by bylo aby taka rzecz zostala w PL i dalej mogla cieszyc oko

OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Szanowni koledzy, nie sądzę by całość makiety udało się sprzedać na części w Polsce, dlatego też trafiła na ebay.de, jeśli ktoś byłby chętny do zakupu bezpośredniego to zawsze może się zgłosić przez ebay jest też namiar na stronie projektu. Przyczyna sprzedaży jest prozaiczna - nie jesteśmy w stanie znaleźć miejsca w Warszawie na długi okres gdzie można makietę prezentować i rozbudowywać. Istnieje bardzo duża szansa, że w zamian powstanie makieta stacjonarna, bo tylko taka będzie mogła być dostosowana do potencjalnej powierzchni którą możemy wynająć na długi termin.

Na sprzedaż jest cały działąjący system, komputery, monitory, oprogramowanie, lokomotywy i wagony. Tak jak kolega PIKOL zauważył, przedmiotem aukcji jest też dostawa i montaż oraz szkolenie dla klienta.

Z przyjemnością sprzedalibyśmy ją do Polski jeśli pojawi sie racjonalna oferta. Aukcje na ebay zawsze można zakończyć przed czasem.

OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
sadze ze wartość makiety jest znacznie większa niż jakikolwiek tabor . Chyba ze wszystkie lokomotywy to ręczna produkcja tak samo jak wagony ;)

Koszt budowy takiej makiety (materiały i robocizna) to ponad 15000 pln/m2

Ostatnio edytowane:

KSK 1982

Moderator Grupy GGM i kustosz forum Sala pamięci
Zespół forum
GGM
Kurna Arek zrób wyprzedaż taboru i pojazdów w PL choćby na miejscu, a z makiety i tak zrobią swoje landy , ewentualnie wyślij ofertę jeszcze tutaj:
http://www.legendia.pl/, obecnie wszystko się tam tworzy i możliwe że byliby zainteresowani.

OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Jako ciekawostkę mogę wam podać, że ebay.de ma ograniczenie sumy licytacji. Jeśli ktoś chciał zalicytować więcej niż 130200 euro otrzymywał informację z prośbą o telefoniczny kontakt z ebay celem podwyższenia limitu licytacji. Dostałem 6 listów z Niemiec z pytaniem dlaczego ograniczyliśmy możliwość licytacji - co niektórzy musieli się zdziwić próbując licytować przed zakończeniem aukcji.

Z tego powodu zgłosiliśmy reklamację do ebay i prawdopodobnie po jej rozpatrzeniu makieta trafii jeszcze raz na licytację.

sledz

Aktywny użytkownik
Bardzo ciekawa aukcja, którą miałem okazję śledzić. Cena jaką makieta osiągnęła również niczego sobie, a z pewnością będzie jeszcze wyższa. Szkoda, że prowizja za sprzedaż jest taka, a nie inna.
Może przy takiej kwocie jest to inaczej rozgrywane.

mikl

Znany użytkownik
Pojęcia nie mam - czekam na odpowiedź od ebay. Limit nie był na aukcję, a raczej na użytkowników bo to oni nie mogli dać oferty powyżej swojego limitu.
To ciekawa sprawa. Będe znów obserwowal/kibicował aukcji. Chyba nawet sam ebay nie ma aż takiego doświadczenia z w aukcjach o takich wartościach. Mam nadzieję że będzie bez limitu

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Giełda 12
Giełda 0
Giełda 0