• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa MAKIETA - CITY (M-City)

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Danielu! kilka szczegółów technicznych odnośnie scenki z wypadkiem:
Ja bym tylko zmienił model mercedesa na sprintera, bo do resuscytacji to oni raczej w pierwszej kolejności takim wozem nie jadą.

Przestawił bym gościa od defibrylatora na drugą stronę pacjentki, bo defibryluje ją w poprzek osi elektrycznej serca (i bardziej wątrobę niż serce).

Tego stojącego jak ciele ratownika to wywalił bym z roboty i zatrudnił kogoś kto na przykład w pozycji klęczącej przygotowywał by leki do podania, albo chociażby worek ambu.

Leśny dziad w kapeluszu jest bardzo realistyczny, ale z doświadczenia własnego taka robótka w plenerze czy w pomieszczeniu bardzo jest wyczerpująca fizycznie, więc dorzucił bym im kogoś trzeciego do pomocy może...

poza tym makieta świetna!
 

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.073 4 1
Mi się wydaje, że ten drugi ratownik tłumaczy tej rudej po lewej żeby się "odp$%^a" od nich bo oni wiedzą lepiej co robić ;) Może za samochodem rozwalonym jakieś ślady drogi? Albo parę liści na masce, chyba, że w "pancerną brzozę" uderzył ;)
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.780 13 0
Samochód uderzył w Toplę, zatem są ślady zdartej kory i rozwalony przód. Ratownik romawia z pasażerką samochodu , która narzeka na ból pod żebrem, ale oczywiście trzyma swoją cenną torbę od "Prady", zatem nawet będąc poturbowaną , pewnie nie dała by jej sobie wyrwać !!!:ROFL:... Fotoreporter, jak zwykle to bywa, "pojawił się nagle i znikąd"...o_O... Największą "gangreną" w scence, jest ta "misjonarka z plecakiem" , która ..." wszystko widziała i najlepiej wie jak doszło do wypadku"...:D
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.780 13 0
.. Dodatkową atrakcją po za dużą makietą, z interaktywnymi scenkami i modułami Fremo, na wystawie, na PGE Narodowy, będzie niewielka makieta dla najmłodszych użytkowników. Dzieciaki same będą mogły obsługiwać różne, kolejowe składy :)....


20160323_152259 modified.jpg








20160323_152424 modified.jpg








20160323_153251 modified.jpg








20160323_152958 modified.jpg








20160323_153625 modified.jpg








20160323_152641 modified.jpg








20160323_152808 modified.jpg








20160323_152602 modified.jpg
 

Lipaa

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Nie mogę się już doczekać mojej wizyty w Warszawie. 22 mają mój chrześniak ma komunię i w związku z tym na 100% pojawię się na Narodowym. Do zobaczenia.
 

Podobne wątki