• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa MAKIETA - CITY (M-City)

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
H0e
Reakcje
7.785 134 3
Arku! jedyne bezcenne cudo to będzie Twoja Makieta City. Tuż za nią Radzymin i Błonie :) Mój wypot (w tym zeszpecone przeze mnie dzieło Artura Artii55) będzie tylko ważnym łącznikiem (ważnym, bo długim). Boję się, że nikt nie będzie chciał go obsługiwać...
Michał ja to sobie nie wyobrażam że Ciebie nie będzie! A co do obsługi to 1 chetny już jest, znajdą się następni. Tym bardziej jeżeli sygnalizacja działa to trzeba koniecznie ją wykorzsytać :cool:. Zresztą 2 tor też się przyda.
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Makiety czy modułów?
Do makiety to mnie pewnie Arek z Maćkiem mnie nie dopuszczą.
A moduły to wasze rzeczy, wiec może sie uda.
Niestety obowiązek zapewnia bytu rodzinie nie pozwala mi za bardzo na wolontariat. :)
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
H0e
Reakcje
7.785 134 3
Makiety czy modułów?
Do makiety to mnie pewnie Arek z Maćkiem mnie nie dopuszczą.
A moduły to wasze rzeczy, wiec może sie uda.
Niestety obowiązek zapewnia bytu rodzinie nie pozwala mi za bardzo na wolontariat. :)
Oczywiście że modułów i do tego w weekendy. Niestety nikt nam za to nie płacić, a to co zbierzmy pójdzie na nowe skrzynki. Pomimo małej ilości skrzynek myślę że będzie co robić :)
 

Michał Szewczyk

Aktywny użytkownik
Reakcje
27 0 0
Tak jak szybko się pojawił tak szybko znikł.. Teraz jest tylko z przesiadką

Jechałem pod koniec 2015r. i dlatego byłem przekonany że jest...

Zostaje Autostrada :)
 

Podobne wątki