• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa MAKIETA - CITY (M-City)

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
310 2 3
A dla weteranów wojny obronnej 1981-1983 będą jakieś zniżki
Tak ale tylko tych którzy pracowali w Zarządzie II Sztabu Generalnego :ROFL:
[DOUBLEPOST=1454426350][/DOUBLEPOST]Tak się zastanawiam czy nie powinniśmy podnieść cen do poziomu wystawy lego.... oni mają 28 zł normalny i nie mają biletów ulgowych. Jedynie rodzinny po 23 zł osoba...

skoro nasze ceny i tak niektórym nie pasują :(
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.625 141 0
Trzeba przychytrzyć i zebrać grupę "od 10 osób". ;)

Corwin, a na Lego są tłumy? a na dinozaury na Błoniach (o ile otworzyli, po mrozach)?
 

Michał Szewczyk

Aktywny użytkownik
Reakcje
27 0 0
Ja tam na ceny nie narzekam. Wydałem prawie 100 zł na całą ekipę ale uśmiech i zadowolenie dzieci bezcenne :) Warto i polecam. Wkleję fotki jak je zgram z aparatu
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.780 13 0
...Praca nad interaktywnymi scenkami, trwa...:)....Wesołe miasteczko, ruchomi kosiarze, malarze, węglarze, ogrodnicy, wiatraki, podświetlone pojazy i inne. :)...

20160304_173901 modified m.jpg








20160304_115818 modified.jpg







20160304_115900 modified mm.jpg
 

Darek1957

Znany użytkownik
Reakcje
1.330 0 0
Mój 3,5 letni wnuczek w ubiegłym roku był na wakacjach w Zakopanem. Dwukrotnie, wraz z rodzicami oglądał makietę. Był pod wielkim wrażeniem podczas pokazu miniaturowego świata kolei.
Teraz nie może się już doczekać otwarcia makiety na Stadionie Narodowym. Będziemy tam na pewno...nie jeden raz.
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
2.017 24 8
Kiedy dokładnie będzie ta wystawa, bo wydawało mi się ze w dyskusji powyżej podany jest marzec, a na stronach PGE jako początek podany jest kwiecień ?
[DOUBLEPOST=1457259695,1457259376][/DOUBLEPOST]2 KWIETNIA - 29 MAJA 2016
Pytam, bo już się nie mogę doczekać :):):)
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
310 2 3
Mój 3,5 letni wnuczek w ubiegłym roku był na wakacjach w Zakopanem. Dwukrotnie, wraz z rodzicami oglądał makietę. Był pod wielkim wrażeniem podczas pokazu miniaturowego świata kolei.
Teraz nie może się już doczekać otwarcia makiety na Stadionie Narodowym. Będziemy tam na pewno...nie jeden raz.
To odwiedźcie nas też w jakiś weekend. Jak wróci do domu z licencją maszynisty makietowego to duma będzie go rozpierać. @Arturoo i @Artur już pracują nad pytaniami egzaminacyjnymi :) A przyjemność jazdy po Radzyminie, Błoniach i cudach od @bstok70 jest bezcenna!
 

przemek77

Znany użytkownik
Reakcje
1.148 7 0
Ja zapewne odwiedzę Was nie raz w końcu pracuje kilkaset metrów od Narodowego więc mam nadzieje trafić na jakiś dzień bez tłumów.
 
Ostatnio edytowane:

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.451 34 1
To odwiedźcie nas też w jakiś weekend. Jak wróci do domu z licencją maszynisty makietowego to duma będzie go rozpierać. @Arturoo i @Artur już pracują nad pytaniami egzaminacyjnymi :) A przyjemność jazdy po Radzyminie, Błoniach i cudach od @bstok70 jest bezcenna!
Arku! jedyne bezcenne cudo to będzie Twoja Makieta City. Tuż za nią Radzymin i Błonie :) Mój wypot (w tym zeszpecone przeze mnie dzieło Artura Artii55) będzie tylko ważnym łącznikiem (ważnym, bo długim). Boję się, że nikt nie będzie chciał go obsługiwać...
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.780 13 0
Michał - bój się Boga:podstepny: lub kogo chcesz:LOL: !!!. Co ty piszesz:confused: !!?.... Wszystkie moduły, w tym Twój, będzie równie piękną ozdobą na wystawie jak i makieta...Przecież chodzi w tym o to, by było jak najwięcej atrakcji dla zwiedzających i by było jak najwięcej powierzchni do jeżdżenia taborem :) Na makiecie poruszał się będzie tabor wszelaki ( zagraniczny, klasyczny i nowoczesny ), zaś na Twoim i Arturowych modułach, tabor PKP - to przecież będzie piękna lekcja kolejnictwa i edukacji w tej materii :)
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
310 2 3
Arku! jedyne bezcenne cudo to będzie Twoja Makieta City. Tuż za nią Radzymin i Błonie :) Mój wypot (w tym zeszpecone przeze mnie dzieło Artura Artii55) będzie tylko ważnym łącznikiem (ważnym, bo długim). Boję się, że nikt nie będzie chciał go obsługiwać...
Ty się nie bój, tylko odwołaj wszystkie planowane i nieplanowane zabiegi i musisz być na makiecie - bo kto inaczej tak zakręci młodych adeptów by zostali na dłużej przy modelarstwie kolejowym? Na początek wszyscy użytkownicy forum z Mazowsza powinni przyjąć zobowiązanie, że nie chorują i nie ulegają wypadkom w kwietniu i maju :)

Ale gdyby jednak ktoś zachorował i będziesz musiał mu pomóc, to na pewno są w Warszawie modelarze którzy będą chcieli zarazić swoją pasją innych. Kto wie może przybędą też posiłki w Łodzi.

Generalnie zastanawiamy się nad dużym roll-upem z logami klubów modelarstw kolejowego w Polsce i z informacjami kontaktowymi pod jakimś wspólnym hasłem które przyciągnie nowych adeptów do naszego hobby i da im wskazówki gdzie się zgłaszać. Dlatego też proszę kluby z całego kraju o rozważenie czy są zainteresowane. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami. Macie czas do 24 marca 2016.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki