• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa MAKIETA - CITY (M-City)

Arkadiuss88

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Panowie, czy te zdjęcia prezentują tą samą makietę która jest na filmie Kagga? Oglądając jego film nie widać ich, nie wspomnę już o biedzie taboru który tam jeździ...
Natomiast na zdjęciach to prawdziwa uczta dla oczu...
 

Seb

Aktywny użytkownik
GGM
Reakcje
40 0 0
Panowie, czy te zdjęcia prezentują tą samą makietę która jest na filmie Kagga? Oglądając jego film nie widać ich, nie wspomnę już o biedzie taboru który tam jeździ...
Natomiast na zdjęciach to prawdziwa uczta dla oczu...
Tak, to ta makieta. Jeśli zastanawiasz się, czy warto zobaczyć ją na żywo, to zdecydowanie polecam. Jest co oglądać i czym się inspirować. Oczywiście można znaleźć na innych wystawach bardziej dopieszczone moduły, ale jak dla mnie poziom wykonania jest kosmiczny. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę wielkość makiety i czas jej powstawania.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
21.057 508 29
Byłem, widziałem i ....zapłaciłem 16 zł za bilet a w zasadzie 32 bo "młody" tez ze mną wszedł, hm w ten sposób to się tłumów nie przyciągnie, zresztą tych nie widziałem, może po okresie mszowym, zwalą się hordy spragnionych emocji rodziców i ich pociech, kto wie.
Zobaczyłem oną pierwszy raz w całości, bo albo widziałem ją w postaci gołych elementów skrzynek, albo jako skrzynki w procesie budowy, robi wrażenie, dla porównania trzeba będzie jeszcze odwiedzić Wrocław, cóż prz4dsięwzięcie robi wrażenie, dużo ładnych klimatów, sporo takich sobie, ja patrzę na to jak modelarz, zwłaszcza że przyznałem sobie 10 Dan w modelarstwie oralno-wirtualnym, i widziałem mnóstwo niedociągnięć, ale dla niewyrobionej modelarsko publiczności, zobaczenie tejże jest niewątpliwie przeżyciem.
Najbardziej mnie ujęły nazwy stacji, fabryk i inne, śmieszne i pomysłowe, mimo wspomnianych mankamentów i spędzenia 73 minut w drodze w jedną stronę (buziaki dla mojej Żabci za piracką jazdę)nie żałuję, spotkałem trzech dzielnych budowniczych, pogadaliśmy a już to jest warte kilku złotych.
A teraz byle jakie konterfekty, bo czasami osłony przeszkadzają, ale się przydają.

"Hubet" Wasyliszki, darmowa reklama manufaktury.
P1220838.JPG


Fabryka stołków "Paulina"

P1220823.JPG


Fabryka nawozów sztucznych w Szpadelkach.

P1220826.JPG


Typowy polski dworzec.

P1220831.JPG


I jeszcze jeden.

P1220833.JPG


Skład budowlany "U Małpy"

P1220834.JPG


I maleńka łyżeczka dziegciu w cysternie miodu.

P1220827.JPG


Na zdjęciu widoczne refleksy świetlne, ale to zdjęcie reporterskie.
 

zgodny

Znany użytkownik
Reakcje
414 19 0
A ja dziś podziwiałem na własne oczy:gwizd:
:gwizd::gwizd::gwizd:.Robi wrażenie,jak się zobaczy takie dzieło na żywca.Byla nawet mala kraksa,wagony ciągnięte przez okularnika wypadły z szyn i zrobiły mały zator przed tunelem.
 

Laku

Aktywny użytkownik
Reakcje
425 25 1
Króciutki filmik z nakładania wody do efektów , która tworzy po wyschnięci nurt rzeki.
[DOUBLEPOST=1445520452][/DOUBLEPOST]
To już wiem że MBZ i watereffect z pędzelkiem polecany jest :)
A można się dowiedzieć czym się "gruntuje" przed wylaniem wody? Bezpośrednio na sklejkę można lać czy jakiś preparat najpierw?
 

Podobne wątki