• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta bubi-ego

OP
OP
B

bubi

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#41
Po cało dniowym "mocowaniu" :twisted: się z programem stworzyłem coś takiego :LOL: wymiary to 1,6x2,5m. :grin: Niestety nie mogłem sobie poradzić z rozjazdem :sad: (wewnętrzne koło) i tak wyszło. :???:
 

Załączniki

Lechoniewicz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#43
NO to etraz podsumowujac. MAsz podobny uklad jak ja w srodku bez bocznic, albo nawet taki sam. :razz: Samo to zajmie ci spokojnie ok metra, na 2.5. Więc te wyjazdy z torta beda troche krótsze niż na rusnuknu. :cool: Proponował bym ejszcze jakaś bocznice wsadzic miedzy wyjazdy/wjazdy na makiete. Bedzie wiecej zabawy :D
 

Lechoniewicz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#47
Niekoniecznie. :roll: chodizlo mi o to taki tor ktory ja mam :cool: pod stacja. czyli od staji jeszce jeden w dol i tak ewentulanie rozgalezienie na dwa. ten co namalowales przestaw o 90 nstopni w prawo i będzie git :D
 

Lechoniewicz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#49
a bo tam trzeba znalezc takie mnale odcinki sa kotra maja napisane 15 stopnii. Chodzi mi o cos takiego jka amsz tylko wyprowadzenie z zewn. petli po boku, i ten tor na zakrecie ebdzie sie rozchodzil na dwa. jturto ci wrzuce o co mi biega
 

Lechoniewicz

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#51
Tu masz plan o co mi chodzi, plus przejazd z zewn. petli do wewn. wielu powie, ze lpeije dac na lukowych te przejazdy, ale ja jakos nie mam do nich zaufania. :neutral: Takie o moje male zdanie. Tory troche krzywo bo robione na szybkiego. :D Ta przerwa przy stacjach to moze byc troche mniejsza, tyle zeby wszedl jakis peron. :grin: jak planujesz lokomotywownie, to zrob odnoge z jednej bocznicy do lokomo. A jak narazie to tyle
 

Załączniki

OP
OP
B

bubi

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#52
Nie zauważyłem jeszcze pewnego dużego a "głupiego" mojego błędu a mianowicie: wjazd z prawej musi być pod kątem.
Na górze to stacja osobowa (4 tory), poniżej towarowa (2 tory+ 2 bocznice), a trzecia bocznica to zjazd do lokomotywowni.
 

Załączniki

OP
OP
B

bubi

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#55
Lechoniewicz napisał(a):
Teraz tylko pytanie jak to wszystko zaggospodarujesz??
yyyyyyy??? :roll: Też bym to chciał wiedzieć :LOL: po środku z pewnością małe miasteczko, lewy górny róg (plan 4 front for) to jakaś górka tunel musi być, z prawej na górze jakiś mostek z rzeczką płynącą z gór wzdłuż torowiska.
Między stacją osobową a towarową z pewnością rampa.
Więcej pomysłów narzazie nie mam.
 
OP
OP
B

bubi

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#58
Po dłuższej przerwie oraz długich namysłach postanowiłem :arrow: odejść od tych planów i przerzucić się na moduły. Postaram się jutro wrzucić jakieś zdjęcia mojej makiety "księżycowej" niestety nie mam zbyt dużo czasu który bym mógł poświecić makiecie wiec idzie mi wyjątkowo wolno. :sad:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
B
Planuję 8
B
Planuję 14
Planuję 117
Planuję 272
Planuję 31

Podobne wątki