• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta Borynowa jak ja przerobic aby sie wpiąć ma moduły

rufi

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#1
witam was mam na imie Bartek prosze was o pomoc planuje przebudowę makiety zeby mozna wpiac moduły myślę o dołączeniu dwóch krótkich po lewej i prawej stronie według norm .makieta ta nigdy by nie powstała gdyby nie Mateusz wiec wysle kilka załaczników
 
OP
OP
rufi

rufi

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#5
jeszcze kilka
 

Załączniki

OP
OP
rufi

rufi

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#7
mateusz nie widze za bardzo innego wyjscia raczej bede sie trzymał tego co juz stworzyłem
 
OP
OP
rufi

rufi

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#9
historie makiety można obejrzeć u mateusza "POPOWE" on jest stwórcą tak jak w piosence paktofoniki "JESTEŚ BOGIEM" :)
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
931 15 0
#13
z czego jest zrobiony stelaz pod makiete? ciekawą masz ta makietę za lokomotywownia sa takie plyty, gdzie je kupiłeś jak mozna wiedziec?
 
OP
OP
rufi

rufi

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#14
kibelek nie moze sie doczekac na dzwięk elvis zapewnia ze bedzie tylko jest w powijakach pewnie zatrąbi jak wyjedzie z borynowa
028.JPG
027.JPG
 

Załączniki

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
931 15 0
#20
historie makiety można obejrzeć u mateusza "POPOWE" on jest stwórcą tak jak w piosence paktofoniki "JESTEŚ BOGIEM" :)
aha czyli zamowiłeś sobie makietę, ładna makieta a z kawałkiem paktofoniki to bez przesady:ROFL: proponuje zmienic jak w tym radiu:Dnp na ojciec mateusz hehe
 

Podobne wątki