• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta Borynowa jak ja przerobic aby sie wpiąć ma moduły

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#66
Ja wykonałem parowozownię wraz z torami wachlarza i obrońca i skladzikiem węgla. Potem sprzedałem to rufiemu. On dorobił tory szlakowe i zazielenil. To było ze 5 może 6 lat temu. A teraz to komu sprzedał
Ot całą historia.

Ps jak bym miał reraz stawiać wachlarz to bym zrobił go w 0
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#68
Jakie poległ. Augustyn zadowolony był.
Jako wykonawca szopę oddałem do użytku. Robota wykonana. Poszedłem do kolejnej. :D Prace ziemne robił kto inny. Jam jest architektem i budowlańcem, konstruktorem.
Veni vidi vici :)
 
Ostatnio edytowane:

Diesant

Aktywny użytkownik
Reakcje
267 20 2
#69
@Pantograf taj jakoś mi ze śledzenia kolejności wypowiedzi się nasunęło. Ja pisałem o tym kto mi sprzątnął to cudo na aukcji a koledzy o tym kto to cudo zrobił ...:confused:
 

Diesant

Aktywny użytkownik
Reakcje
267 20 2
#71
:);) Trzeba ... ale ja zaczną od czegoś prostszego typu torcik do zabawy albo "moduł" stacyjny, który posłuży mi jako swego rodzaju powrót do modelarstwa kolejowego i jednocześnie trening z cyfrowym sterowaniem. TAKIEGO :love: wachlarza raczej nie prędko trafię a tym bardziej zrobię.
 
OP
OP
rufi

rufi

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#75
Makieta dziś wyjechała na Szczecin w ręce kolejarzy obiecali ze zadbają o nią i w końcu doczeka się modułu i w końcu wjedzie tabor na wachlarzyk żal mi trochu ale obiecali fotki na forum

Matti zawiasy chodzą i numery są

Jak chcesz fotki to mogę ci wysłać aktualne

Szopa trafi do mnie, także pozostanie "na forum" ;)
Mam nadzieje ze zobaczymy fotki z realizacji Borynowa myśle ze ona dalej będzie się ona o nazwie „BORYNOWO” niestety szkoda zmieniać historie
 

Podobne wątki