• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta Borówiec!

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#5
Nam się udało wejść za darmo bo makieta była w budowie ale z tego co pamiętam cena jest zbyt wygórowana za obejrzenie tej makiety. Polska to ona na pewno nie jest .
 

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#7
makieciarz napisał(a):
Mnie się wydaje że w Polsce wszystkie ceny są wygórowane :| - makieta jakby lekka podróbka Miniaturwunderlandu, powinni tam Daniela Loko zatrudnić :LOL:
Nie wszystkie . Myślę że w jakimś stopniu wzorowali się na tamtej makiecie.
 
OP
OP
Ogryzek

Ogryzek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
Tak czy owak ciekawi mnie ile tam chcą haraczu :D Mamy zamiar się tam wybrać ekipa ale cholera wie ile sobie zadają a przecież nie będziemy jechać po to by się na miejscu okazało ze wjazd będą woląc dobra flachę :twisted:
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.068 140 0
#10
Dział kontakt:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ro-Bud
ul.Uroczysko 1
62-023 Borówiec
tel.kom. 607-447-613
tel./fax (61)898-98-49

Brzmi znajomo...
To nie to samo co sklep na Chwiałkowskiego?
 

Załączniki

KrzysioRut

Moderator Grupy TMM
FREMO Polska
T M M
Reakcje
277 4 0
#13
Potwierdzam powyższy stan rzeczy - sam robiłem nie raz zakupy w sklepie i umawiałem się na wizytę w BORÓWCU - zatem popytaj w sklepie na temat najazdu na BORÓWIEC - warto wpierw się umówić aby zastać gospodarzy na miejscu 8)

----------
KRZYSIEK
 

Marqus

Moderator Poznańskiego Klubu Modelarzy Kolejowych
PKMK
Reakcje
436 8 0
#15
Witam.
Byłem tam jesienią zeszłego roku. Za wejście chcieli 20 zł. Wtedy był to jeden wielki plac budowy. I lepiej gdy się zwiedzało w środku tygodnia. W weekend nie zawsze ktoś tam był.
 

404W

Znany użytkownik
Reakcje
516 21 0
#17
Jak chcecie to jeżdzijcie, ale moim zdaniem to dobre dla dzieci i osób, które nie mają styczności z modelarstwem.
Cała makieta jest budowana według zasady dużo torów, światełek itp.
 

Podobne wątki