• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta Makieta bazy transportowej.

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#65
OP
OP
kizior1989

kizior1989

Aktywny użytkownik
Reakcje
12 2 0
#67
Lepszego sprzętu w domu nie posiadam. Nie mam zamiaru wspinać się na wyżyny fotografii. Mi się dobrze ogląda te zdjęcia. To jest forum modelarskie nie fotograficzne.
[DOUBLEPOST=1502630955,1502630142][/DOUBLEPOST]
Nie no... Naczepa złapała ostrość, szlaban też. Także nie ma tragedii...
Może by zrobić fotki innym sprzętem? ;)
Bo naczepa i szlaban są nowymi detalami.
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#69
@kizior1989 nie odbierz źle tego co napiszę.
Cytuję- " To jest forum modelarskie nie fotograficzne" -... Zgadza się, tylko skoro chcesz podzielić się swoimi zbiorami to dziel się "widocznie"! Jeżeli kilka osób zwraca uwagę na ostrość zdjęć to chyba coś w tym jest. Nie pisz, że Tobie ogląda się dobrze bo chyba wystawiasz je dla forumowiczów, a nie dla siebie. Nikt nie piszę tego złośliwie. Jak ktoś ma skomentować to co widzi to musi to widzieć. Ostatnio spotkałem się z forumowiczem, który na "dobrych" zdjęciach pokazuje modele , a na zdjęciach "słabych" umieszcza autka/zabawki/resoraki !!! Chyba nie o to chodzi, prawda?
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
kizior1989

kizior1989

Aktywny użytkownik
Reakcje
12 2 0
#71
@kizior1989 nie odbierz źle tego co napiszę.
Cytuję- " To jest forum modelarskie nie fotograficzne" -... Zgadza się, tylko skoro chcesz podzielić się swoimi zbiorami to dziel się "widocznie"! Jeżeli kilka osób zwraca uwagę na ostrość zdjęć to chyba coś w tym jest. Nie pisz, że Tobie ogląda się dobrze bo chyba wystawiasz je dla forumowiczów, a nie dla siebie. Nikt nie piszę tego złośliwie. Jak ktoś ma skomentować to co widzi to musi to widzieć. Ostatnio spotkałem się z forumowiczem, który na "dobrych" zdjęciach pokazuje modele , a na zdjęciach "słabych" umieszcza autka/zabawki/resoraki !!! Chyba nie o to chodzi, prawda?
Rozumiem postaram wszystkie rady przeanalizować i zastosować się do nich.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#72
Kolego @kizior1989. Nie obrażaj się na krytyczne uwagi. Kolega @wrocek dobrze Ci napisał. Musisz popracować nad jakością zdjęć. Z mojej strony powiem tak, Twoje zdjęcia mają za małą głębię ostrości. Tak jak już raz Ci napisałem, poczytaj trochę o robieniu zdjęć typu "Macro", poczytaj o głębi ostrości i wtedy dopiero zacznij pracować nad jakością zdjęć. Te modele naprawdę zasługują na pokazanie ich całej krasy. Jak pokazujesz rozmazane elementy, to trudno ocenić jak wygląda model. :)
 
OP
OP
kizior1989

kizior1989

Aktywny użytkownik
Reakcje
12 2 0
#75
Od zaprzyjaźnionej firmy IroTrans z Warszawy zakupiliśmy kilka zestawów.
100_1318.JPG
Actros czeka na swoją chłodnię, która musi zostać pomalowana.
100_1323.JPG
100_1324.JPG
Scania otrzymała naczepę od wysłużonego zielonego Mercedesa, który zostanie pomalowany na czerwono.
100_1325.JPG
100_1326.JPG

P.S Na placu jest jeszcze jedna Scania, która czeka na część z serwisu.
 

Podobne wątki