• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta bazy transportowej.

kizior1989

Aktywny użytkownik
Lepszego sprzętu w domu nie posiadam. Nie mam zamiaru wspinać się na wyżyny fotografii. Mi się dobrze ogląda te zdjęcia. To jest forum modelarskie nie fotograficzne.
[DOUBLEPOST=1502630955,1502630142][/DOUBLEPOST]
Nie no... Naczepa złapała ostrość, szlaban też. Także nie ma tragedii...
Może by zrobić fotki innym sprzętem? ;)
Bo naczepa i szlaban są nowymi detalami.

wrocek

Znany użytkownik
@kizior1989 nie odbierz źle tego co napiszę.
Cytuję- " To jest forum modelarskie nie fotograficzne" -... Zgadza się, tylko skoro chcesz podzielić się swoimi zbiorami to dziel się "widocznie"! Jeżeli kilka osób zwraca uwagę na ostrość zdjęć to chyba coś w tym jest. Nie pisz, że Tobie ogląda się dobrze bo chyba wystawiasz je dla forumowiczów, a nie dla siebie. Nikt nie piszę tego złośliwie. Jak ktoś ma skomentować to co widzi to musi to widzieć. Ostatnio spotkałem się z forumowiczem, który na "dobrych" zdjęciach pokazuje modele , a na zdjęciach "słabych" umieszcza autka/zabawki/resoraki !!! Chyba nie o to chodzi, prawda?

Ostatnio edytowane:

kizior1989

Aktywny użytkownik
@kizior1989 nie odbierz źle tego co napiszę.
Cytuję- " To jest forum modelarskie nie fotograficzne" -... Zgadza się, tylko skoro chcesz podzielić się swoimi zbiorami to dziel się "widocznie"! Jeżeli kilka osób zwraca uwagę na ostrość zdjęć to chyba coś w tym jest. Nie pisz, że Tobie ogląda się dobrze bo chyba wystawiasz je dla forumowiczów, a nie dla siebie. Nikt nie piszę tego złośliwie. Jak ktoś ma skomentować to co widzi to musi to widzieć. Ostatnio spotkałem się z forumowiczem, który na "dobrych" zdjęciach pokazuje modele , a na zdjęciach "słabych" umieszcza autka/zabawki/resoraki !!! Chyba nie o to chodzi, prawda?
Rozumiem postaram wszystkie rady przeanalizować i zastosować się do nich.

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Kolego @kizior1989. Nie obrażaj się na krytyczne uwagi. Kolega @wrocek dobrze Ci napisał. Musisz popracować nad jakością zdjęć. Z mojej strony powiem tak, Twoje zdjęcia mają za małą głębię ostrości. Tak jak już raz Ci napisałem, poczytaj trochę o robieniu zdjęć typu "Macro", poczytaj o głębi ostrości i wtedy dopiero zacznij pracować nad jakością zdjęć. Te modele naprawdę zasługują na pokazanie ich całej krasy. Jak pokazujesz rozmazane elementy, to trudno ocenić jak wygląda model. :)

kizior1989

Aktywny użytkownik
Od zaprzyjaźnionej firmy IroTrans z Warszawy zakupiliśmy kilka zestawów.
100_1318.JPG
Actros czeka na swoją chłodnię, która musi zostać pomalowana.
100_1323.JPG
100_1324.JPG
Scania otrzymała naczepę od wysłużonego zielonego Mercedesa, który zostanie pomalowany na czerwono.
100_1325.JPG
100_1326.JPG

P.S Na placu jest jeszcze jedna Scania, która czeka na część z serwisu.